Показать сообщение отдельно
Старый 20.03.2016, 15:10   #106
АНД
Бывалый
 
Аватар для АНД
 
Регистрация: 27.09.2015
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 27
Ульи: лежак 20р. Дадан 2корпуси 10 р
Адрес: Україна Тернопільска обл.
Возраст: 42
Сообщений: 16,472
Сказал(а) спасибо: 15,332
Поблагодарили 3,436 раз(а) в 771 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 1272
АНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке

Цитата:
Да, насчёт карликовых деревьев. Несколько лет назад, покупал на рынке поздние сорта груши. Так продавец, меня клятвенно убеждал что это карликовые сорта. Когда они выросли без лестницы и не подходи. Одно что радует, так это хороший урожай и лёжкость фруктов.
КОНСТЯНТИН для того ,щоб з драбиною (лесницою)не ходить я вер тобто центральний провідник спилюю, а гілки під кутом в 45*вигинаю в горизонтальну площину і привязую мутузкою, на осінь муьтузку обріжте щоб дерево не перерізала,а гілка так ізалишеться в горизонтальному положені, гілки ,що ростуть під прямим кутом це врожай через 4-5 рок а горизонтально розміщені на 2 рік плодоносять,ось пару фотографій груш молода груша середній сорт їй 4 рок ,того року було пару квітів,котрі після відцвітаня обірвав щоб дерево не виснажило себе,незнаю чи буде видно но на нім є 15 квіткових бруньок цього року може і скуштую плід своєї праці. націй фот обрізаний цього року вершок, а верхні бічні пагони за допомогою мотузки і чиєїсь мами вирівнюватиму в горизонтальне положеня.цій груші 10 рок сорт бера вершок і не памятаю коли спеляв врожай 6-10 відер 10 л,із за того що ми спиляєм вершок до осіні виростять нові пагони вершки, то я залишаю 2-3 на другий рік вони дають плоди і дивлячись по ситуації котрий сильно тягниця до бозі я спилюю,а слабший лишаю а там знову по ситуації спили відразу замазую садовим варом ,но так роблю я а більше може підсказати і поправити мене АНДРЕЙ АНДРЕЕВИЧ внього і садок не хилий тобто
__________________
АНДРІЙ.
АНД вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kostantin501 (20.03.2016), Urik (20.03.2016), vit (23.03.2016), Андрей Андреевич (20.03.2016), Владимир Татомир (20.03.2016), Димас (21.03.2016), іштван (20.03.2016), Олег к (20.03.2016), Ярос (21.03.2016)