Показать сообщение отдельно
Старый 21.08.2017, 21:04   #107
Паланочка
Бывалый
 
Аватар для Паланочка
 
Регистрация: 16.08.2012
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 100
Ульи: багатокорпусні на 145 і ще дещо
Адрес: Україна . Черкаська обл. с.Паланочка
Возраст: 42
Сообщений: 357
Сказал(а) спасибо: 176
Поблагодарили 911 раз(а) в 132 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 14
Сказали "Не согласен!" 28 раз(а) в 28 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 251
Паланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Племенная работа в пчеловодстве

Цитата:
Сообщение от Граніт Посмотреть сообщение
А коэффициент гарантирует улучшение, а не наследование, так как наследование "ознак" связано больше с генетикой, а не с математикой. И "ознак" этих по меньшей мере 5. И процентное желание их улучшить тоже разное. Вся система расчитана, что-б улучшить, а не ухудшить ХПП. А не наследовать или не наследовать
Сергій я навіть знаю як програма рахує цей коефіцієнт, а судячи з того що пишеш ти, керуешся тим що допридумав собі, як в тому перекладі з допомогою перекладача гугл. ApisDirect тобі переклав , а ти і далі про свої фантазії розказував

добре, давай розжую. Але кажу зразу це роблю один раз, просто з хвальками розмова як правило ні про що, а мені це не цікаво.
Ітак перш за все ознаки діляться на кількісні і якісні, в даному випадку ми маемо кількісну ознаку (наприклад медопродуктивність) . Так як така ознака контролюеться не одним геном , а багатьма, то рівень проявлення цієї ознаки залежить від сукупної кількості домінантних генів і факторів зовнішнього середовища. Тобто мінливість кількісної ознаки в даному випадку медопродуктивності залежить від двух складових це генотип і паротип. Саме цю генетичну складову і виражає цей коефіцієнт наслідування і показує з якою ймовірністю наслідується ця кількісна ознака. Сама ж наслідуваність це статистичний термін який показує кількісну складову генетичної мінливості в спільній мінливості ознаки. Так от коефіціент наслідування який вказуеться в бібріді є тим кількісним вираженням наслідування кількісної ознаки. вимірюється від 0 до 1 . Точність вимірювання ознаки заледить від більшої чи меншої кількості статистичних даних, тому і говорять що для того щоб система працювала потрібно як мінімум три покоління статистичних даних. Більше чи менше значення говорить про схожість чи розбіжність по даніій ознаці в родичах. Тобто якщо ознака висока більше 0.5 то це говорить про високу консолідацію цієї ознаки, тобто розбіжність буде але чим вищий цей коефіціент тим вона нижча. Якщо ж ознака мала наприклад 0.3 то це буде говорити про "сирий" матеріал по даній ознаці. Можна і далі "розжовувать" але думаю і цього досить.

Цитата:
Сообщение от Граніт Посмотреть сообщение
тактом ты никогда не отличался.
такт ето лицемерия, и ты прав я не лицемер, обманщику говорю обманщик а неуку неук.. ну и так дальше.

Цитата:
Сообщение от Граніт Посмотреть сообщение
Дай ссылку, я оценю твой труд!
Я выступал по етой теме 25.03.2016 на кафедре пчеловодства, также в БВ. на прошлогодней встрече, и на форумах были разговоры, но ради тебя искать не буду. ты лучше ответ дай сначала по своему утверждению, а то отвечать вопросом на вопрос ето ни о чем.
Цитата:
Сообщение от Граніт Посмотреть сообщение
Поэтому ты и выбираешь для осеменения бакфаста только рыжего трута, что-б не было вопросов по дополнительной информации? А ведь рано или поздно все равно придется ответить! Может сам объяснишь или нужны вопросы?
Так я вибираю трутня, чому ? та тому що можу. І ти мене "ответом" не лякай, ти краще думай що будеш людям казати коли вилізе відсутність ізоляції на федотці. А вона вилізе бо разом з сірою бджолою полізе агресивність і розщеплення ознак. В мене проблеми немає, я сьогодні хочу підбираю трутня такого, а завтра потрібно буде підберу іншого ,тому що можу. А бакфаст чи люба інша бджола однорідна по кольору вказує на такуж однорідність ознак, а от коли в сімї присутні одночасно і жовті і сірі бджоли вказуе на неоднорідність цієї сімї. Колір це лакмусовий папір генетичного стану сімї.
Цитата:
Сообщение от Граніт Посмотреть сообщение
Я всегда открыт для общения, -только позови.
Сергій не обманюй себе ,я це все утт відписав лише тому що бачу в тебе ляп на ляпові, а люди те читають і можливо хтось хто менш обізнаний в тому сприймає те за істину, от мені їх шкода. Але я так зрозумів обгрунтованої відповіді за свої слова ти не можеш дати. Тож я не на буду наполягати.
Паланочка вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
верес (22.08.2017)