Показать сообщение отдельно
Старый 03.09.2018, 13:10   #455
bee-beep
Забанен
 
Аватар для bee-beep
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 2
Ульи: ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
Адрес: Київська область,с.Гореничі.
Сообщений: 3,727
Сказал(а) спасибо: 2,747
Поблагодарили 3,934 раз(а) в 1,074 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 23 раз(а) в 18 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
bee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145

Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
Використовую всі рамки з роздільниками Гофмана і був обурений коли прийшли рамки 35-36 мм (роздільники). Але потім зрозумів що все не так погано. Завжди піджимаю рамки і залишається зазор, яки дає вільно розбирати корпуса.
а що у вас бджоли не ліплять біля крайніх рамок на стінках вуликів башти? І так піднімаєш рамку, коли всі 10 на місці і деруть соти ті надбудови аж бігом а зараз то взагалі, якщо так продере, а крайні рамки вже повномед і майже повна печатка, то ужастік зразу лизухи набігають спасать свою рамочку і не дай бог нею накапать

Я місяць не дивилась... єлє-єлє пороздирала ті гнізда, щоб хоч побачить, шо там робиться

Ой, я щось пориваюсь від Гофмана відмовитись, побачим. Якось мене цей розділювач підкумарює, я і так знаю, який має бути зазор вже.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от спасатель 101 Посмотреть сообщение
Також починаю із 2-ї рамки розбирати.
я її не дістану, не виколупавши першу
bee-beep вне форума   Ответить с цитированием