Тема: Фацелия
Показать сообщение отдельно
Старый 14.11.2018, 19:28   #252
Ігор75
Активный участник
 
Регистрация: 19.05.2018
Пчелостаж: 24
Пчелосемей: >50
Ульи: Мк 145 рамка
Адрес: Україна Харківська область
Возраст: 48
Сообщений: 144
Сказал(а) спасибо: 113
Поблагодарили 206 раз(а) в 21 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 99
Ігор75 имеет неукоснительную репутациюІгор75 имеет неукоснительную репутациюІгор75 имеет неукоснительную репутациюІгор75 имеет неукоснительную репутациюІгор75 имеет неукоснительную репутациюІгор75 имеет неукоснительную репутациюІгор75 имеет неукоснительную репутациюІгор75 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Фацелия

В цьму році теж садив дві ділянки фацелії по декілька соток врозкид десь по200-250 г на сотку,загортав легкою бороною.Перша ділянка сіялася в другій декаді квітня ,на наступний день пішов дощ, зійшла густенько, зацвіла на початку червня (відразу після акаціі),бджоли було багато не дивлячись на відсутність опадів та високі температури,заробив в грунт на початку липня і відразу посадив знову ,сходів 0 ,так як земля на 30 см була суха,ріденькі сходи були в кінці червня,коли пройшли дощі ,була зароблена в грунт тому що поперли бур'яни.Друга ділянка сіялася в перщих числах травня,сходи були зріджені,забур'янені рослини слабі , зацвіла в кінці червня,бджіл майже не було не дивлячись на відсутність взятку. От я і хочу попробувати посіяти її під зиму декілька га, а під покрів кинути на одній ділянці буркун(вже прийшов) ,на іншій синяк+буркун (70:30)(синяк вчора заказав).На городі на наступний рік хочу посадити галегу, щоб одержати землю з азотофіксуючими бульбашками, а далі переходити вже на більші ділянки.
Ігор75 вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
АНД (15.11.2018), анна сергеева (12.01.2019), Борис Владимир (16.06.2019), Кудлянин (15.11.2018)