Показать сообщение отдельно
Старый 14.10.2017, 12:53   #204
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,231
Сказал(а) спасибо: 8,373
Поблагодарили 19,421 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2751
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Солнечная воскотопка

Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
Звичайна 3-х поворотна, з 1-м склом. Низ фанера 4мм. Обшита з середини фольгоізолом 6мм (в добру погоду дно трохи тепле - друга воскотопка вже буде кращою).
Головне не вимагати від неі чогось надзвичайного - рамки кладу тільки верхніми брусками вниз в один такби мовити шар (тоді все гарно стікає). Заправляю до трьох разів на день. При температурі нижче 15 градусів рамки не підкидаю...

Добавлено через 8 минут


Начитавшись про центрифуги і преси я надіявся на золоті гори. Якби десь біля мене купували б мерву, то шкірка вичинки не вартувала б.
Спеціально мерву не важив. Добре втрамбований мішок, кіло 5-7 мабуть (та й то через присутність перги).
А скільки мішків у ваших 12 кг було (для наочності)?
А я мерву важив,але коли почав віджимати центрифугою,через сонячну воскотопку ідуть тільки браковані світлі стільники і вирізки з буд-рамок,хоча в нас мерву беруть охоче з сонячної,після центрифуги брати відмовляються навідріз.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием