Показать сообщение отдельно
Старый 17.01.2016, 16:45   #32
glider
Администратор
 
Аватар для glider
 
Регистрация: 10.03.2011
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 9
Ульи: лежак 20 рамок, рут, многокорпусный 10 рамок
Адрес: Украина, Винницкая обл.
Возраст: 61
Сообщений: 3,500
Сказал(а) спасибо: 755
Поблагодарили 4,845 раз(а) в 1,182 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 10
Сказали "Не согласен!" 37 раз(а) в 23 сообщениях
Файловый архив: 16
Закачек: 36
Вес репутации: 874
glider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутациюglider имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Украинский улей

От, блин! Как я люблю людей, которые всегда правы!

Цитата:
Сообщение от Yaroshko Посмотреть сообщение
Про файловий архів Ви відповідаєте, а користувачі тут нідочого.
А Вы почитайте Важную информацию слева и внизу на странице файлового архива

Цитата:
Сообщение от Yaroshko Посмотреть сообщение
Якщо я завантажував файли з файлового архіва, а мені цього не можна робити, тоді закрийте його для мене, або напишіть що користувачу Yaroshko заборонено це робити бо там всі матеріали добуті незаконним шляхом.
А хто казав, що не можна користуватись? Просто по Вашому, якщо людина не отримала дозволу редакції журналу, або автора книжки, то її розміщати в ФА не можна і це злодійство. Тобто,якщо я маю книжки в електронному вигляді, то читати їх друзям я не маю права, а якщо в паперовому вигляді, то як? І що по Вашому законний шлях, а що незаконний?

Цитата:
Сообщение от Yaroshko Посмотреть сообщение
Я завжди, в цій темі говорив тільки про одну книжку. Про решту я "не в курсі".
А не тут причина всього цього фулду? Може Ви маєте якийсь шкурний інтерес, або стосунки з автором? Цікава позиція! Книги других авторів можна, а цього ніззя!

Повтюрюсь. Книжка видалена з архівуі тому інцидент вважаю вичперпаним, але хочу попередити сильно розумних, що сьогодні архів є, а завтра може й не бути!
glider вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
balian (17.01.2016), Dimitr (17.01.2016), matveevich (17.01.2016), Scooter (17.01.2016), Urik (17.01.2016)