Показать сообщение отдельно
Старый 10.07.2023, 00:01   #460
Волкотрубенко
Бывалый
 
Аватар для Волкотрубенко
 
Регистрация: 09.10.2015
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежаки, многокорпусные 10
Адрес: Одесская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 6,459
Сказал(а) спасибо: 3,412
Поблагодарили 11,319 раз(а) в 2,386 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 136
Сказали "Не согласен!" 228 раз(а) в 139 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 1565
Волкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутациюВолкотрубенко имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Как избежать роения

Стараюсь в себе на пасіці, щоб були матки ройові але від свіщевих не застрахований ніхто.
Те, що матка вирощена за допомогою роїння, успадковує небажану схильність в майбутньому до роїння-міф. Так, в неї більше шансів налаштувати сім'ю до роїння. Але не через генетичну складову а через те, що вона краща. Отже, чим кращі будуть штучно вирощені матки, тим більше шансів що сім'я зроїться. Отже я відразу налаштований на те, що кожна сім'я зроїться, нажаль на практиці це не так.
Так що якщо хочете запобігти цього явища, то робіть це так, щоб не послаблювати сім'ї які прийматимуть участь в ГВ. Тільки тоді можна побачити потенціал матки.
__________________
Познай пчел-познаешь весь мир!
Волкотрубенко вне форума   Ответить с цитированием