Показать сообщение отдельно
Старый 09.12.2016, 14:17   #719
davolodya
Бывалый
 
Регистрация: 18.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50
Ульи: лежак 20р. дадан двукорпусный, улей Кука
Адрес: Украïна Львівська обл. Сокальський рн
Возраст: 53
Сообщений: 1,365
Сказал(а) спасибо: 961
Поблагодарили 1,458 раз(а) в 326 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 14 сообщениях
Файловый архив: 31
Закачек: 0
Вес репутации: 345
davolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутациюdavolodya имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Различные способы изготовления рамок.

Цитата:
Сообщение от balega7 Посмотреть сообщение
Задумав зробити рамки з вільхи без роздільників гофмана, в наявності якісний кругляк діметром від 35 до 45 см. практично без сучків. Планую різати на стрічковій пилорамі. Виникла проблема як правильно розрахувати товщину при порізці на дошку, щоб суха дошка після сушки була 25 мм. ( питання який допуск необхідно залишати на усушку). Другий варіант пиляти дошку з якимось допуском, а після сушки пускати через рейсмус, щоб в результаті отримати чисті 25 мм.
Якщо хтось працював з таким матеріалом буду вдячний за пораду.
Врахуйте ще вміння рамщика, біля мене є 2 пилорами, товщина дошки дуже гуляє,на дошці 30мм дійсно є товщини від25 до35мм.
В мене стаціонар, рамки всі без роздільників, мені так зручніше, та і дошки менше іде. З роздільником не сподобалося, але в кожного своє бачення.
davolodya вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
balega7 (09.12.2016), Voblin_UA (09.12.2016), Александр Днепр (09.12.2016)