Показать сообщение отдельно
Старый 10.05.2019, 18:24   #109
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1637
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вывод маток, сезон 2019 года

Цитата:
Сообщение от Владимир@ Посмотреть сообщение
Андрей Андреевич вы много написали но так и не ответили чётко какие матки лучше те которые выводились в искусственных условиях или те которые выводились в природных условиях?..
...я відповім, питанням на питання... а які кращі діти : зачаті натуральним шляхом, чи в пробірці , чи кєсаревим рожені? Ви їх можете відрізнити? Так саме і з матками...
Розвівши "велику" пасіку ...я Вам скажу так: на основній пасіці (медовій) в мене з матками там повний бардак робиться , стараюсь культивірувати Карпатку --но не фанатично, деколи можу підсадити що не потрібно нікому туди...а от до пакетів ,я вже віднісся по сірьйозному, матки повині бути "гуд"...там тільки іскуствєнно виведені (щоб краще досталось людям... це на повному сірьйозі).До основної пасіки (поміняти все на однорічок і все одної породи) руки не доходять . Десь приблизно 75 % на основній пасіці матки також іскуствєні...
Так як колеги схвалюють роїння, то я є противником його...нереально за роями ганятись. Приклад : якщо Лисоньський вулик не зроїться , то меду принесуть (без всяких танців з бубнами) більше центнера...якщо зроїться --в рази меньше.
Мені виводити матки , це держати під контролем пасіку...можете уявити --зараз в мене тільки маточніків в воспіталках більше сотні...продаж пакетів треба згладити...
А тепер по темі: 16 буду роздавати перші маточники на виході в сім"ї... з яких відібрав пакєти...і так пока повністю пока не востановлю. Бджоли з доцями від Вучківської Карпатки мєстних аборигенок обганяють в рази (зрівнюю відкачаний мед у себе і в сосідів) хотя в сосідів мабудь 95 % ройові матки...а про зимовку так вообще краще промовчу...як люди за зиму вгроблюють бджіл... в цьому вина не маток і бджіл - а пчєловодів. Кожен пчєловод повинен "спіймати" свій кураж при роботі з бджолою --спіймав , супер...не спіймав, і так зійде . Вже колись писав: що бджільництво , це як занятя секасом...пока сам не пройдеш всі етапи й не "спіймаєш" свою ізюминку ніхто тебе со сторони не навчить, даже КАМАСУТРА...хочаб підсказати може, якщо ти сам дальше напрактикуєшся...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 10.05.2019 в 18:28.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
davolodya (12.05.2019), san0535 (12.05.2019), serhio70 (10.05.2019), Vorobeyko (10.05.2019), Владимир Татомир (10.05.2019), Дет Котэ (13.05.2019), Кайо (10.05.2019), Сергей Днепр (14.05.2019)