Показать сообщение отдельно
Старый 06.11.2015, 20:45   #42
Копыч Роман Викторович
Бывалый
 
Аватар для Копыч Роман Викторович
 
Регистрация: 12.04.2014
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 23
Ульи: Десятирамочный стояк на далановскую рамку
Адрес: Украина, Черкасская обл
Возраст: 40
Сообщений: 332
Сказал(а) спасибо: 304
Поблагодарили 81 раз(а) в 47 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 23
Сказали "Не согласен!" 5 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 147
Копыч Роман Викторович имеет неукоснительную репутациюКопыч Роман Викторович имеет неукоснительную репутациюКопыч Роман Викторович имеет неукоснительную репутациюКопыч Роман Викторович имеет неукоснительную репутациюКопыч Роман Викторович имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Втулки для проволки в боковых планках рамок

Цитата:
Сообщение от АНД Посмотреть сообщение
І як в роботі поводить себе тонка нержавейка? мені подарили пару рамок суші,то трималась не погано но коли вибракував суш,і напаяв вощину трималась непогано,но при відкачці меду обривався дріт або різав суш якщо бжоли повністю не приклеювали до бічної планки,і через це я відмовився від тонкоїі.Атак використовою( стандартну) магазину нержавійку пока задоволений.рамки роблю також з липи хотів також втули но для мене покащо трохи накладно,400 рамок на 300 і 500 на145 магазиних .Цей рік степлером пробю,а втулки може коли вибраковувати суш буду тоді і забю.(вдрух краще зажиєм.)
Мені проволка дісталася із радіозавду. Тонка нержавійка, втім досить міцна. При откачці ніколи не розтягувалася і не рвалася. Вощина впаюється також чудово - опір проволки не великий. От тільки при вирізані старої суші інколи рветься. Втім, я думаю, що при необережному вирізанні, лопнути може навіть сама міцна і товста проволка.
Копыч Роман Викторович вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
АНД (06.11.2015)