Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2017, 20:20   #865
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)

Цитата:
Сообщение от gopher Посмотреть сообщение
Такого квитка не існує.
1,
2,
3,
4,
або орієнтуватись на емігрантсьскі магазини.
Дуже багато прокладок. Моя б воля, то залишив би їм тільки прокладку під номером 1 магазини, або оптові склади. Всі решта зайві. Ціни на дрібний опт для магазинів у 8-10 $/кг то дуже велика різниця, якщо ці прокладки відмовляються купувати дорожче ніж 2 евро/кг з території Німечини.
На скільки я зрозумів із об'яв сайту алібаба, канадський мед можна купити не дешевше ніж 4,5 у.е. /кг лотом в 20тонн, тоді як українські експортери пропонують мед в оголошені по 2,3у.е./кг. Сам не провіряв інфу, та чи відповідає дійсності такі пропозиції?
Можливо на справді наш мед дорожчий, а канадський можна купити дешевше, але перевірив усі пропозиції по Україні та Канаді.
Навіть якщо вийти на американський ринок з пропозицією продажі в бочках, то вже буде дорожче. Чому наші експортери не можуть організувати склад на території США і не торгувати вже розмитненим медом, хай навіть в бочках? Бо мені здається що навіть у американських пасічників мед коштує дорожче.
Є на ютубі канал Діми Ткаченко який живе в США, так йому по інтернету замовляють мед по 30у.е./кг.
Не розумію я такий контраст. Чому ціни на олію та банани не різняться в 15разів? Це ж теж експортні для США продукти.
Мабуть просто потрібно почекати з місяці півтора і все стане на свої місця. Бо вже голова болить від версій подешевшання меду в Україні.
А причин кілька і вони дуже прості. У українських експортерів закінчились гроші які вони вклали в партії меду, а у бджолярів закінчилися нерви тримати мед в сараї.
А от коли гроші з'являться, а мед закінчиться, то на сцену знову вийде Овдієнко з призовом не здавати мед. І всі будуть йому плескати в долоні, бо правду каже. А де тепер той Овдієнко?
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием