Показать сообщение отдельно
Старый 24.06.2019, 13:53   #6583
Beeman1
Бывалый
 
Регистрация: 02.01.2018
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 10
Ульи: Рут безфальцеві+магазини на 145
Адрес: Україна, Рівненська обл, на кордоні з Житомирською.
Возраст: 41
Сообщений: 705
Сказал(а) спасибо: 614
Поблагодарили 473 раз(а) в 70 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 159
Beeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутациюBeeman1 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бортевое и колодное пчеловодство

Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Вот и у меня так в прошлом году весела на зачетном дубе , смотрю чел повесил рядом через три дуба ,ну ладно ,подумал я , провисела она еще недели две ,потом он снял....за одно и мою ..............
В мене в одному місці теж сусідство - на липі на висоті метрів 5 стоїть чужа ловушка, я місця для розвіски шукав і побачив, що вже хтось попередив. А місце ну деже класне, і є для розвіски ще дуб і липа... . Взяв і повісив на пробу ловушку на висоті свого зросту на липу, думаю вкраде хтось чи поламає, то так і буде. Проте за 2 роки мої ловушки (4 рої зняв) на тій липі ніхто не чіпав, хоча по траві бачу, що хтось підходив, дивився. І я коли приходжу свою перевіряти, гляну як там сусідська ловушка (до речі заселяють рої його ловушкупершу, а вже потім мою) і пішов собі далі... . Так що можна і сусідити з ловушками, якщо місце уловисте, то всім хватить.

Добавлено через 26 минут
Цитата:
Сообщение от юта-а. Посмотреть сообщение
Все зависит, от человека. Была такая ситуация и у меня. Но было и по другому - я осенью не забрал ловушку , не смог заехать, приехал весной ловушка на месте, а человек чья рядом висела, забрал.
Теж була ситуація - не забрав ловушку, бо була з шершнями (побоявся), дочекався морозів і приїхав забирати. Шукаю дуб, де висіла ловушка, а дуба немає (проходила вибіркова рубка, а чи лісгосп чи лісокради...), ну думаю, вже по ловушці. Але підійшов, позаглядав і знайшов ловушку, поставили збоку, нерозбита, тільки погризена шершнями. Забрав додому, почистив, поміняв ушкоджені рамки і в цьому році вже зловив в неї роя. Десь-так... .
Beeman1 вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (24.06.2019), satis (24.06.2019), serhio70 (24.06.2019), Viktor56 (30.06.2019), zelya343 (25.06.2019), Вадим Попов (24.06.2019), Лиза (25.06.2019), Шавлюк (24.06.2019)