Показать сообщение отдельно
Старый 22.02.2017, 20:46   #1434
Володимир Jos
Бывалый
 
Аватар для Володимир Jos
 
Регистрация: 28.05.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 17
Ульи: Дадан 10-12 рамок.
Адрес: Україна, Херсонська обл. Самий південь...
Возраст: 55
Сообщений: 3,633
Сказал(а) спасибо: 3,155
Поблагодарили 2,409 раз(а) в 396 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 532
Володимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Как итальянка себя чувствует, откуда матка?
Італійкою її вже важко назвати мабуть. Позаминулого року хтось купив італійок, скоріше за все Ф1. Минулого року від неї мій знайомий робив прививки. Мені дісталась неплідна, яка облетілась. Садив на карпатку. Відразу почали міняти. Перший маточник тихої зміни встиг забрати, другий ні. Стару матку вбили відразу, як тільки вийшла молода. Теж обліталась, і навіть на соняшник ще встигли, та трохи принесли. В зиму пішли найсильнішими, десь на рівні твого бакфаста і сильніших карпаток, з моїми вже молодими матками від куплених з пакетами. Кольором матка, яка дісталась неплодкою, була жовта.Дочки від неї трішки жовтіші за бакфаста від тебе. А що в нас взагалі за бджоли, важко сказати. По словах, у всіх "карпатка". У знайомих, у впійманих роях, жовті матки, досить великого розміру, як на мене. На точку літом зустрічались жовті трутні. Навіть золотисті, більш яскраві за першу матку. Одна сьогодні трохи політала, годині о другій. Та, яка не брала мед. Інша не висовувалась. Зимувати всіх пустив на шість рамок. Зимують на соняшнику з добавкою гречки та трохи сиропу. Італійки займають 5 вуличок.
Володимир Jos вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
андрон75 (23.02.2017), Владимир Татомир (22.02.2017), твв (22.02.2017)