Показать сообщение отдельно
Старый 30.04.2014, 11:39   #476
Interaktiv
Бывалый
 
Регистрация: 17.06.2011
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 25
Ульи: Лежаки, 10-12 рамкові з надставками на 230, Українці, та українці на 10 рамок з надставк
Адрес: Украина, Винницкая обл. Калиновский р-н.
Возраст: 44
Сообщений: 1,089
Сказал(а) спасибо: 864
Поблагодарили 815 раз(а) в 180 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 36
Сказали "Не согласен!" 32 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 295
Interaktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутациюInteraktiv имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Рогатый улей

Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
А такої ви не бачили? Відкриваєш вулик а там шість рамок з розплодом, бджола займає 11 рамок а в сотах ні граму меду а навкруги все цвіте. Тобто що принесуть те і з'їдять. Думаю що не гріх дати їм пакетик з 0,5 літром сиропу з КАС-81
Я бачив і ще гірше. Була холодна погода і довгий час дощі, я своїх потрошки підкормлював, підставляв рамки з медом, а десь недільки дві назад, дивлюся в одному вулику багато мертвих бжіл, я до нього 5 рамок росплоду і ні грама меду, частина бджіл осипалась терміново підставив ще рамок з медом з запасника, дав кілограм 5 меду. на цих вихідних передивився, меду знов майже немає росплоду тих самих 5 рамок.. отаке. В інших вуликах ситуація краща, але запаси в деяких мімімальні. Там де сильні сімї, то з медом все ок, наносили, а де середні і слабкі то все не так весело...

Последний раз редактировалось Interaktiv; 30.04.2014 в 11:44.
Interaktiv вне форума   Ответить с цитированием