Показать сообщение отдельно
Старый 23.07.2019, 19:05   #2651
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 346
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от Александр Бородулин Посмотреть сообщение
Ув. коллега, осмелюсь посоветовать ,Вам, держать под гнездом пустой полукорпус, так как 10 рам для сильной семьи маловато. Тогда они зависают бородой и при эксперименте, пересыпав их в лежак, получается 14-16 рам пчелы, плотно обсиженых. С уважением...
Дякую,Ви абсолютно праві,бороди висіли,навіть,рано вранці.Я їх навідував раз в два три тижні то ввечері то вранці і постійно висіли.Правда останній раз як був вже не було,я гадаю гніздо забили і сім`ї просіли,тому потрібно терміново відкачувать їх,а можливо матка піднялася в корпус що кидав останнім і там почала сіяти,він стоїть третім.Тобто перший гніздовий,потім має бути акація,потім останній що кидав і ще один з соняхом.Якщо матка піднялася в нижньому могли потягнути маточники...
Я також думав кинути на 145-ту під гніздо,пустий але не став,мотивуючи це тим,що внизу рамок відтягнуть соти(скоріш за все трутневі) і буде не гарно, чи може краще кинути відразу соти чи вощину під низ(на 145) і тоді вони пергою мають занести.Колеги,що Ви думаєте на рахунок цього?
пасіка вне форума