Показать сообщение отдельно
Старый 05.11.2017, 21:15   #82
Александр Бородулин
Бывалый
 
Регистрация: 06.09.2015
Пчелостаж: 17
Пчелосемей: 20
Ульи: 16-рамочные с надставками
Адрес: Украина, Херсонская область, Скадовск
Возраст: 59
Сообщений: 2,060
Сказал(а) спасибо: 1,815
Поблагодарили 1,177 раз(а) в 206 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 15
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 10 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 325
Александр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутациюАлександр Бородулин имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Цитата:
Сообщение от Володимир Jos Посмотреть сообщение
Контрольки не ставив, в мене вулики без з"йомного дна, не дуже зручно. Якщо буває, що бджоли від кліща злетіли, а матка залишилась, то то можливо якраз мій випадок. Всі сім"ї оброблялись однаково. В результаті одні чистенькі, і розплід без калік, а в інших безкрилі бігали. Міркую, що можливо це ще залежить від порід. В мене зараз "каша". Обслуговую сім"ю знайомого на дачах. Спіймав рій літом і хоче "погратись". Все обслуговування і обробки, як і своїх дома. Сім"я набагато сильніша, гарний здоровий розплід. Там навколо пасік немає. А від мене через кілька хат в знайомого є кілька сімей, які до середини жовтня взагалі не оброблялись. Каже часу немає. А весною, коли загинули майже всі сім"ї, і рамки обгаджені до коричневого кольору, він мені похвалився, що "годує" моїх бджіл. Бо повідкривав льотки, і всі бджоли там "пасуться". На зауваження про заразу, образився, так і не зрозумівши, чому я сказав, що він загрожує всім пасікам в окрузі. Краєм вуха чув, що є якась європейська програма допомоги пасічникам України. Вощина льготна, препарати. Виявляється в наших краях навіть якесь зібрання було. Але все тишком-нишком. Скоріш за все серед "пасічних крутеликів" все й розподілилось, бо більш детальної інформації більше не було.
Володя, я был на том собрании. Заезжай, розкажу, покажу. С уважением...
Александр Бородулин вне форума   Ответить с цитированием