Показать сообщение отдельно
Старый 29.10.2020, 20:06   #948
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 443
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Задумал я купить рейсмус.........

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
На даний час вигідно станки купувати, якщо планується робити собі 50 вуликів і більше. 10-30 штук простіше замовити, тим більше зараз великий вибір по цінам і якості. Крім повернення вартості станків майже ніхто не рахує дихання пилюкою, ризик травм, прибирання приміщення, заготівля дошок та інше.
30 вуликів - у нас ~ 21 (+-1) тис. грн. Ще й толкові майстри не хочуть робити, наприклад, 10р+магазини, і взагалі не хочуть магазини робити (або два по 12*300, або лежаки 20-24р), бо у нас на них попиту немає.
За цю зиму планую зробити 10 вуликів (10*300+3*10*145) та 2-3 альпійці, далі буду ще робити, так що на 10 вуликах не зупинюсь, це точно, ще й буду робити весною вулики для товариша (вулики Кука), він хоче 10 комплектів, так що думаю покупка обгрунтована.
А далі побачимо, як життя покаже.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от aleksandrfeed Посмотреть сообщение
Куплять рейсмус для изготовления 10 ульев категорически не рекомендую ! находите столярный цех с рейсмусом , и за умеренную плату калибруете доски. Ну а дальше дома рукоблудничаете )))
Шукав, знайшов, таку ціну загнули, що мені дешевше купити домашній рейсмус, ніж обробити тих кілька кубів дошки у них. Пояснюють ціну тим, що у них і без мене роботи багато, а тут ще я зі своїми дошками на вулики...

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk
Вадим Попов вне форума   Ответить с цитированием