Показать сообщение отдельно
Старый 06.12.2017, 10:18   #49
бігунець
Бывалый
 
Аватар для бігунець
 
Регистрация: 30.08.2014
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 65
Ульи: колода, корпусний
Адрес: Україна, Житомирська обл., с. Бігунь
Возраст: 49
Сообщений: 15,970
Сказал(а) спасибо: 11,652
Поблагодарили 20,586 раз(а) в 3,182 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 38 раз(а) в 36 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 2975
бігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Регистрация пасек

Цитата:
Сообщение от art. Посмотреть сообщение
сначала нужно задуматься, почему у нас в стране так мало пасечников и ещё меньше промпасек... а все потому что это труд и не маленький, и не каждый захочет этим заниматься, а тут ещё и налогами обложат... убили промышленность, сельское хозяйство, народ обнищал, давайте ещё и пасечников прижмем, тогда и урожайность упадет. и никто не думает о последствиях подобных законопроэктов...
это все делается что бы из самой богатой страны сделать полигон для отходов...
я думал что мы достигли дна, ан нет, государство взяло лопаты и начало копать глубже...
Читаючи про майбутнє нововведення, згадалося.
Розмовляв я з однією людиною ще в середині осені. Хто читає мої пости згадає генерала, котрий щорічно приїзджає по колодний мед, ото він і говорив. Говорив, що бджільництво стає дуже популярним, ринок збуту меду існує, тож скоро прийдуть холдинги, інвестори і т. п. з промпасіками, а звичайні пасічники в кращому стануть найманими працівниками на цих пасіках. Я посміявся, мовляв кому та волокита з бджолами потрібна. Це навіть не корови, чи свині, а бджоли - комахи, для яких ще й медодаї треба, погода. Потрібна, - каже. - Думаєш ті інвестори пасічники. Ні, вони побачили, що можна отримати хороший дохід, тому й прийдуть. А Вася, Петя, коля, або стануть працювати на них, або шукатимуть іншу роботу. Ну, - кажу, - Вася в лісі буде бджіл тримати.
Генерал подивився на мене, хмикнув. І питає, що я зможу зробити, коли якась ділянка лісу - найкраща - буде надана інвестору для утримання бджіл. Або ж домовлятися і ділитися, або ж забирати свої колоди. Я тільки посміявся над песимистичним прогнозом. Найбільша з бід, що уявлялася - це що бджолосім"ї обкладуть налогом, як було давно колись. А тепер ось думаю, чи не мав генерал інформації про зацікавленність бджолами крупними інвесторами. Слід з ним буде поговорити і тоді обдумати, як вести бджіл далі.
бігунець вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
art. (06.12.2017), torris (06.12.2017), zelya343 (06.12.2017), Шавлюк (06.12.2017)