Показать сообщение отдельно
Старый 16.02.2018, 08:24   #113
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?

Цитата:
Сообщение от Пчеловод-любитель Посмотреть сообщение
Сьогодні зняв ножі з новопридбаного ФПШ-5М, один ніж висота 32 мм другий 30 мм. Настільки я знаю це розбалансіровка яка недопустима. Чи вирімняють по висоті ножі під час заточки?

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Добавлено через 5 минут
Та що значить ця маркировка на ножі.

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk
Прочитати можна тут:http://pkf-sts.ru/index.php?id_cms=2&controller=cms
П.с. сталь 8х6нфт спеціально розроблена для виготовлення різців деревообробних верстатів!!!! Тому що вони вимагають ударної стійкості при великих швидкостях різання неоднорідного матеріалу. (Сучки).
Сталь хороша, ножі з неї кращі як ті що з HH$ (Камянець-Подільські).

Добавлено через 15 минут
Але одного комплекту мало, добре коли є запасні, бо вічних немає, затуплюються всі, тож поки затуплені будуть заточуватися, запасні можуть працювати.
Після заточки ножі балансують по вазі. Якщо заточувальникцього неробить, то це просто зробити в домашніх умовах,. Потрібно точні ваги(0,00 г) і наждак,
(болгарка) Важимо і знімаємо лишній метал з протилежної до затоки сторони (ребра) ножа.

Добавлено через 7 минут
і ще, навіть хороші ножі хреновий заточувальник може зробити поганими, що більшість з них так і робить, працюють без охолодження емульсії) а синюшні сліди прибирають правкою вістря, на вигляд добре, в роботі н. Халтурка - тож недарма так називали ліву роботу.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Віталій В (16.02.2018)