Показать сообщение отдельно
Старый 06.02.2016, 22:54   #42
Александр Днепр
Бывалый
 
Регистрация: 25.11.2015
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 20
Ульи: Многокорпусные 8-рамочные на 145 мм рамку "рогатые".
Адрес: Украина,Днепропетровская обл., пгт Магдалиновка
Возраст: 58
Сообщений: 10,588
Сказал(а) спасибо: 10,256
Поблагодарили 501 раз(а) в 198 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 27
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 15
Закачек: 0
Вес репутации: 683
Александр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутациюАлександр Днепр имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Две семьи в одном улье через перегородку

Цитата:
Сообщение от Орієць Посмотреть сообщение
Зараз вже четверта зимівля моїх бджол. З першого року намагаюсь по максимуму восени пересадити бджол попарно в лежаки. Зимівлями задоволений. На сьогодні всі 8 сімей які пішли взиму живі, хоча звичайно потепління ще не скоро.
Є лежаки 20 рамочний ( та 18 ) з магазиною наставкою. Планую на весні не розсаджувати сім'ї по своїх вуликах, а зробити як в вулику Озерова - перед акацією поставити спільний магазин на дві сім'ї, відділивши його від гнізд геніманівськими решітками. Чи хто працює з вуликом Озерова або на дві сім'ї влітку? Які результати? http://bortnik66.ru/ulya/ulej-ozerova.html - Бортнік66 пише про те, що він отримував з вулика Озерова в 4,5 разів більше меду а ніж в двокорпусних, а нижче коментують що навпаки в двосімейні збирають меду менше.
Ви не хочете пересажувати(розділяти) бо у Вас немає вуликів чи хочете поекспериментувати? Якщо заради експерименту, то краще розсадіть сім"ї в окремі лежаки та зробіть на них надставки. В вашому 20-рамочному на 2-і сім"ї кожній сім"ї буде по 10 рамок на 300 та 10 145-х(5 на300), всього по 15 рамок. Колись я так зробив(не було вуликів лишніх), але крім геморою нічого не замітив, якщо не вистачає вуликів, краще десь б/у найдіть... Загалом, мені здається Озеров так робив не від кращого життя."Голь на выдумки хитра". Друга справа, якщо Ви будете робити в одному вулику через перегородку відводок, а потом з"єднувати перед ГВ(Але Ви не про це ведете мову).
Особисто я, як доклепаю багатокорпусні, лежаки свої різношерстні і бачити не хочу. ( Один лежак уже Фантік під будку облюбував)
А те що Бортнік 66 пише, на заборах теж пишуть, але це все рівно забор.
__________________
Чорт засміявся, як ведмідь на пасіку пробрався!

Последний раз редактировалось Александр Днепр; 06.02.2016 в 22:59.
Александр Днепр вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gru.v (06.02.2016), Владимир Татомир (07.02.2016), Владимир@ (23.06.2016), Орієць (06.02.2016)