Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2017, 16:53   #112
Leytenant
Бывалый
 
Регистрация: 14.07.2016
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 15
Ульи: Лежаки, Дадан+145
Адрес: Киевская обл.
Возраст: 44
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 165
Поблагодарили 55 раз(а) в 26 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 111
Leytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форуме
По умолчанию Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні

Цитата:
Сообщение от zelya343 Посмотреть сообщение
А думка така: якщо не приведи господи щось пiде не так, то що тодi? Будь-який день можуть змiнитися обставини, i саме життя також. Ви впевненi що зможете його продати та повернути грошi?
Ми всi тут кажемо що вулики мають бути дешевими. Я не кажу про погану якiсть, а про реальну цiну, за якою не тiльки його можна швидко купити, але i так само швидко продати. Cаме така цiна е реальною, яка в першу чергу залежить вiд попиту на нього.
Подивiться цю об'яву, вона вже не один рiк висить. Я спiлкувався з власником, його запевнення мене не влаштували.
Абсолютно з Вами згоден. І раніше писав, що теж не дуже вірю тим, хто продає, бо внятних аргументів від них не почуєш, особливо про те, чому продають. Тому і звернувся до людини, яка вже продала свій і, теоретично, могла розповісти правду про роботу в ньому. Так от він якраз позитивно характеризував цей досвід. Хоча де гарантія, що це 100% правда? А можливо він і не помітив, або і не зіткнувся з потенційними проблемами? Все це суб’єктивно, звичайно. Тому і хочу зібрати максимум думок власників. От ми з Вами дискутуємо, а жоден з нас немає касетника, а тільки хворіємо ними...чи вже перехворіли...
Leytenant вне форума   Ответить с цитированием