Показать сообщение отдельно
Старый 11.10.2018, 20:31   #4829
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 432
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от бігунець Посмотреть сообщение
Ну не будет ( для утверждающих в теме "эко-пасека") от семьи в лесу 25-30 кило меда. Может с откачкой гнезда. Или от рекордистки.
Я все ж думаю що можливо - треба тільки трохи фарту, ну і медоносної бази.

Добавлено через 32 минуты
Цитата:
Сообщение от Волкотрубенко Посмотреть сообщение
Просто пчелам надо подсказать, подтолкнуть их к сбору меда.
Я все пробую своїм і підказати і підштовхнути, але вони поки ніяк не хочуть носити багато....

Добавлено через 21 минуту
Вчора обробив для проби 3 експерементальні (вже безрозплідні) сім"ї біпіном вітчизняного виробника. Дві зимувалі сім"ї на контрольний лист формату А4 насипали по +/- 100-150 шт. паразитів ( полоски в вересні не ставив). Пізній відводок на контрольку попав лиш одним кліщем (полоски у вересні ставив - за першу ніч випало 10-15 кліщів). Мертвих бджіл на контрольках всього 3 шт.
Висновок:
біпін ТМ Скіф прекрасно і схоже безпечно працює - навіщо платити більше?;
полоски Екопол також гарно спрацювали - претензій нема.
Кількість кліща в 100-150 шт вважаю великою хоч на протязі сезону більше обробок і не було. Ці дві сім"ї не ахті м"яко кажучи і попадали під вибраковку маток з безрозплідним періодом, тому така кількість для мене.
Юрій Чугай вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Евгений82 (21.10.2018)