Показать сообщение отдельно
Старый 24.01.2016, 19:10   #89
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Как правильно работать с рейсмусом

Цитата:
Сообщение от Александр Влад. Посмотреть сообщение
Вот и образовался вопрос. Как часто надо смазывать все это и чем?
в мене хоч і не такий рейсмус, але враховуючи, що для деревообробної техніки умови завжди однаково критично важкі - пил, вібрація, нерідко волога, смоли, і тд і тп, тому маю таке правило , прибираю обдовую пил, всі робочі поверні змащую соляркою в кінці кожного дня
підшипники вала періодично раз в місяць,
-якщо з"являється якийсь шум, в мене на це вже проф чуття, чую кожен незвичний звук, тональність, які з"являються (хоча працюю в навушниках і під музику),невідкладно роблю ТО, профілактику,
-всі приводи, механізми, перед кожною великою роботою теж хорошо змащую,
-на ел/інструменти є формуляри в яких веду записи дати проведення огляду, це дає свої результати, наприклад, ще працює ел/лобзик і ручний фрезер марки "Фіолєнт" одні з перших як но тільки з"явилися в Вінниці на базарі, мабуть вже їм років по 15, точно не пам"ятаю, а йти до майстерні - дуже холодно.
П.С. тож підсумую, техніку треба шанувати і вона прослужить довго.

Добавлено через 27 минут
Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Фото не могу, он в мастерской, типа такого
хто може надати інформацію, як такі змазки по відношеню до стальних виробів, чи не викликає вона корозії, хочу спробувати, але столи в мене з чорної сталі, шкода буде якщо поіржавіють, особливо рейсмусний, він же не на очах, я його навіть від стружки з під фуговки захищаю спец накладками, тому, що при фугуванні дуба, навіть сухого, під стружкою з"являються сліди окислення.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bee_Keeper (24.01.2016), serhio70 (24.01.2016), Александр Днепр (26.01.2020)