Показать сообщение отдельно
Старый 16.09.2023, 00:00   #2265
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 247
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Де його твердження що плівки справжні?
Ви з пророком нострадамусом варті один одного.
Отже. Ще раз.
Не може прокуратура завести справу по несправжнім (на їх думку) плівкам. НЕ МОЖЕ офіційна особа рівня президента (навіть писар третьосортний) вийти на прес-конференцію й заявити про заведену справу на основі плівок, крім того анонсувати подальші справи на основі майбутніх плівок (!), не маючи на увазі їх справжність. (Хоча це не значить, що вони дійсно справжні, він бреше як дише). Тим більш, що справа, наскільки я розумію, досі не закрита.
Тільки не треба мені доводити, що він цього не казав, а значить ні до чого не причетний, як Гриценко до продажів.

Взагалі це краще вам розкаже будь-який адвокат, суддя, або слідчий, або юрист (якщо цей юрист, звісно, не в Кривому Розі навчався у папи Саші). Знайдіть собі такого знайомого і він вам багато чого розтлумачить, і не тільки по плівках.

А взагалі, я якось не розумію, що ви від мене хочете? Порошенко зараз президент? Ні. Я повинен вам щось постійно розтлумачувати? Ні. Я несу відповідальність за дії нинішньої влади? Ні.Я вам щось винен? Ні. Може, це мій вибір привів до великої війни? Ні. Може, я не захищаю свою країну? Захищаю. Більш того, брав в цьому участь набагато раніше за вас. То чого ви до мене причепилися? Мені нічого соромитись за свої дії, або слова, або погляди. Якщо ви не згодні з цим — це ваші проблеми. Час покаже. Якщо ви хочете мене до чогось примусити (прийде СБУ, зомбовані, загроза державі), то раджу почитати Умберто Еко (заодно, можливо, відчуєте різницю між помийками на кшталт megerini й чимось вартим уваги) і конституцію. Врешті-решт, на моїй совісті нема жодного загубленого життя українця, на відміну від вас із сотнями тисяч. Завдяки вашому вибору. Ви з цим звичайно не згодні, але час покаже. Якщо я помиляюся, я вибачусь перед вами.
На цьому кланяюсь, набридло. Спілкуйтесь з сеймом, це ваш рівень.
novichok вне форума   Ответить с цитированием