Показать сообщение отдельно
Старый 29.12.2016, 18:13   #73
Ursus
Активный участник
 
Регистрация: 11.12.2016
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 7
Ульи: Дадан лежак 20 рамок
Адрес: Київська обл.
Сообщений: 123
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 33 раз(а) в 13 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 99
Ursus почти знаменитUrsus почти знаменит
По умолчанию Re: Какие из деревьев можно посадить на месте сосны?

Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
Барбарис тому, що колючий - створить непролазні хащі (обрізати його не збираюсь). Не знаю як там з плодами, вони хоч істівні (якусь господарську цінність мають)?
За липу я згоден.
Цей барбарис (вид. що в мене) цінності не має господарської (на тему з"їсти). Ягоди на смак коштував, смак між глодом і цукеркою барбарис, трохи кисле. Ягода продовгувата, довжиною десь до 10 мм і 5 мм діаметром. В середині кісточка для такої ягоди досить велика. Сама ягода суховата восени.

Давненько в Криму бачив біля Демерджи барбарис, то там листя зелене і ягода трохи крупніша була і смак був більш явним. Розмір того куща був невеличкий, не знаю, то максимальний розмір того виду чи ні.

Зважайте на те, що кущі в городі носять декоративну мету. Кущ у віці 8-10 років має форму кулі (якщо знаєте , що таке спирея, то якщо її не підстригати така буде форма) 2х2х2м. Якщо надумаєте збирати то майте на увазі, що воно колюче, а ягоди дрібні, задоволення буде не найліпше))).
Думаю в інеті є інфа як формувати з нього огорожу і щоб не була 2 м завтовшки.

Трохи не по темі але маю такі питання:
В мене сосновий лісок поруч, вирубки, по медоносам читав, але пишуть як кажуть різне. Цікавить думка людей на тему наступних медоносів/пилконосів:

1. Конвалії, чорниці, глод, горобина червона, зверобій, коровяк, тисячолисник, пижма - цього добра повно навкруги.
2. Синяк. Читав, що гарний медонос, але його мало у нас бачив. Може хтось сіяв? Якщо так то як це краще зробити в польових умовах без розпашок?

Последний раз редактировалось Ursus; 29.12.2016 в 18:30.
Ursus вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
ДобровоЛ (07.12.2019)