Показать сообщение отдельно
Старый 01.11.2017, 12:14   #7
Гордий Иван
Бывалый
 
Аватар для Гордий Иван
 
Регистрация: 26.08.2016
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 100
Ульи: Лежак
Адрес: Украина. Запорожская область. Веселовски р-н.
Возраст: 31
Сообщений: 815
Сказал(а) спасибо: 429
Поблагодарили 659 раз(а) в 198 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 16
Сказали "Не согласен!" 38 раз(а) в 24 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 199
Гордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутациюГордий Иван имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Суміш (смесь ) медоносив для посіву.

Цитата:
Сообщение от ЯроБа Посмотреть сообщение
В своєму попередньому пості я вже писав як я висівав. Пропорції особливої ролі не грають. Я, наприклад, брав порядка 60-70 % від норм висіву одного та другого насіння, тобто трішки менше. Фацелія, при сприятливих погодніх умовах швидко проростає і зацвітає. Відцвівши її косять. Після цього появляються розетки синяка. До речі вони можуть сходити і на наступний рік. З кожним роком посіви синяка у вас будуть густішати внаслідок самосіву. Через 3-4 роки у вас вже буде повноцінний густий лан синяка. Бджоли дуже активно працюють на ньому на протязі всього дня. Таким же чином я сіяв і мордовник з фацелією...
Дякую. Просто боюся щоб Фацелія не заглушила синяк повністю, якщо її буде забагато. Синяк не з дешевих, Не хочеться гроші викинути на вітер..
__________________
И дай вам Бог того вдвойне, чего желаете вы мне)
Гордий Иван вне форума   Ответить с цитированием