Показать сообщение отдельно
Старый 15.03.2013, 21:45   #76
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электроподогрев ульев (за и против)

Цитата:
Сообщение от Орієць Посмотреть сообщение
Віталій, якої конструкції в тебе підігрівачи?
Орієць, я саморобки не схвалюю, хоча з них і починав. Підігрів якого пропагує Кривчиков терпить крах, слабе звено там я думаю це телефонні проводки, значний опір не витримає.
Я використовую підігрів який придбав в Міняйла А.В., 12 вольт, 10 ватт, температура поверхні не перевищує 40 градусів. Розміщую його в підрамочному просторі, по центру клубу, сам клуб всю зиму рихлий. На рахунок економії корму - ще нічого не відомо так як небуло ще повноцінного обльоту. У вулику з підігрівом сухо, так як всю зиму температура нижче +4 неопускалась, розплід в кінці січня був тільки там де поставив підігрів. Як установиться стабільна температура буду підвищувати температуру у вулику кожен день по 1-2 градуса поки показник терморегулятора не покаже +25, і обовязково в вулику підсолоджена вода в годівницях. Хорошого результату дає використання разом з підігрівом заставних дошок Гійоме або плівки. Пам*ятайте якщо у вас за заставною зберігається суш - то вона обовязково буде ураджена моллю.
віталий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: