Показать сообщение отдельно
Старый 04.09.2018, 22:17   #4373
Владимир@
Забанен
 
Регистрация: 02.11.2013
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 1
Ульи: 8 р дадан ( гнездо) и магазины .
Адрес: ЮГ .Украина .
Возраст: 44
Сообщений: 7,439
Сказал(а) спасибо: 5,491
Поблагодарили 2,120 раз(а) в 1,090 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 202
Сказали "Не согласен!" 404 раз(а) в 207 сообщениях
Файловый архив: 28
Закачек: 0
Вес репутации: 0
Владимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутациюВладимир@ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от СКВИРЯНИН Посмотреть сообщение
Прошу поради:
Готую пасіку до зими і не можу остаточно визначитись що зробити із невеликими сім'ями. В цьому році застосовував "розгонні" вулики на 4 рамки дадан для підсилення основних сімей протягом сезону. Днями об'єднав слабших, але залишились 14 сімей які повнісю займають 4 рамки і щільність бджіл достатньо велика плюс у кожні по 2 рамки розплоду. Всі матки молоді, просто об'єднати не дуже хочу. Хочу спробувати пустити їх в зиму, але не знаю як краще. Занести в підвал- там чудова вентиляція і сухо, але протягом зими стала температура +16-18. Мабуть занадто тепло, боюсь що матки почнуть сіяти. Поставити шільно один біля одного і обгорнути тканиною- боюсь повторення минулої зими із морозами при яких сім'ї можуть постраждати, так як стінки вуликів 25 мм. Заселити по 2 в корпуси- потрібно робити додаткові льотки і перегородки. ..
Хто що може порадити- перечитав відповідні теми, але остаточної відповіді для себе не отримав.
Дякую .
я буду зимовать как запасных маток через перегородку возле основной семьи , буду делать круглые литки в 12 рамочных.основная 8-9 рам и запасная матка на 2-3 рам.
Владимир@ вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
СКВИРЯНИН (04.09.2018)