Показать сообщение отдельно
Старый 06.07.2011, 16:04   #5
mascot
Активный участник
 
Регистрация: 05.07.2011
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: ____
Ульи: Рут
Адрес: Вінницька область
Возраст: 41
Сообщений: 186
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 187 раз(а) в 47 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 182
mascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Залежить від досвіду пасічника перш за все. Знаю пасічників, які обслуговують пасіку понад 150 лежаків, але промисловою назвати її важко. Мінімум механізацї, просто більший обсяг роботи виконують, працюють кожен день в сезон, від зорі до зорі.

На промисловій пасіці роїв не повинно бути взагалі (за рідким виключенням).

Вулики повинні бути на великій пасіці одного стандарту.

Навряд що такий вулик має переваги над вуликом з дерева, тим більше що
У мене орієнтир дорозвиватися до 100 вуликів із теперішніх 7 , якщо зробити упор на розвід а не на викачку меду скільки часу для цього понадобиться ?

Тобто на пром. пасіці мають бути тільки бджолині сімї , якщо роїв не має бути...... я просто не знаю в чому різниця.........

Про вулики одного стандарту я розумію і альпійських більше не буде .... будемо стремитись до 4-х корпусних на 8 рамок.... а ті 3 альпійські просто з минулого залишились......

доречі яку деревину краще використовувати для вулика... тесть говорить липа.... так як легка і недорога в порівняні .... десь 300грн за куб...... а ви яку породу порекомендуєте?
mascot вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
ДобровоЛ (23.05.2016)