Показать сообщение отдельно
Старый 06.07.2011, 19:05   #9
mascot
Активный участник
 
Регистрация: 05.07.2011
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: ____
Ульи: Рут
Адрес: Вінницька область
Возраст: 41
Сообщений: 186
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 187 раз(а) в 47 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 183
mascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутациюmascot имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин

Цитата:
Сообщение от glider Посмотреть сообщение
За 2 місяці дерево не висохне ні при яких умовах, хіба що в сушилці за 2 тижні. Дерево повинно сохнути мінімум рік, при умові вчасної перкладки. Я використовую вербу, липу, осику, сосну. Розраховуйте 4-х корпусний від 0,2 до 0,3 куб.м.

Можливо і не запізно, але не дуже вчасно (ІМНО)

Дякую за відповідь, буду орієнтуватись тепер по кількості, в середньому 4-ри 4-х корпусних вулики на куб деревини....

По сушці , ви трішки не праві ... все залежить яку деревину , де і коли сушимо , приміром для сосни 3 місяці влітку у нашому регіоні цілком достатньо для того щоб висохнути до вологості , котра потрібна для виготовлення речей, що в подальшому знаходитимуться на вулиці.... з цим питанням трішки знайомий так як до цього більше чим півроку вивчав тему інвестування коштів в бізнес повязаний із лісом... от навіть тему вів на відповідному форумі ...
http://forums.wood.ru/showthread.php?threadid=144385


по ловушкам зрозуміло .... цього року цим не займатимусь......

іще , хочу показати один із вуликів щойно зроблений тестем
.....


Так як цього року мед буде тільки для себе .... сімї були поділені.... то хотілося б заробити певні кошти на продажі вуликів .....

на вашу думку , яку ціну раціонально просити за такий вулик?
mascot вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
ДобровоЛ (23.05.2016)