Показать сообщение отдельно
Старый 05.06.2012, 22:51   #20
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 574
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сушка пыльцы

Змайстрував сам сушарку для пилка із старого неробочого холодильника,в середині вимив триччі пральним порошком. Далі зробив висувні шухляди з бруска 30х15 мм,дно шухляди оббив дрібною сіткою з отворами 1,5мм. До бокових стінок холодильника прикрутив саморізами деревяні направляючі по яких шухляди з пилком будуть висовуватись і засовуватись.В низу зробив отвір,туди вставляється фен(для волосся) який дує гачим повітрям. Принцип сушіння такий:гаряче повітря рухається горизонтально від правої стінки до лівої стінки після чого піднімається на один ярус вище і знову проходить горизонтально вже від лівої до правої стінки холодилиника і далі піднімається вверх ще на оин ярус.Вверу зроблений отвір для витяжки, яка видаляє вологе повітря з сушарки. Для витяжки я придбав маленький врізний вентилятор.На дно сушарки ставлю додатково кіловатний тен. Цей тен разом з феном підключаю до електронного терморегулятора де навожу температуру від 37 до41 градуса.Мій шкаф вміщує 15 шухляд,в яких можна висушити від 15 до 25 кг пилку.Недостатком є те що потрібно як мінімум два рази за ніч вставати і мішати пилок,тому я думаю як зробити щоб шкаф хоча б раз на годину сам підстрибував.Якщо буде щось не зрозуміло- пишіть,відповім
віталий вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
doc59 (30.03.2013), glider (06.06.2012), Happy hiver (16.04.2017), tigor (06.04.2015), Николай_76 (08.01.2013)