Показать сообщение отдельно
Старый 18.12.2013, 07:50   #40
Anatoli
Бывалый
 
Регистрация: 28.03.2011
Пчелостаж: 22
Пчелосемей: 80
Ульи: українці і часково дадани.
Адрес: Вінницька обл.Теплицький Р-н.с.Соболевка
Возраст: 53
Сообщений: 199
Сказал(а) спасибо: 81
Поблагодарили 230 раз(а) в 80 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 194
Anatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Карпатка или краинка?

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Anatoli, це порівняння однієї сім'ї карніки з іншими чи декілька?
Всього було три відводки карніки .Це була одна з найкращих ,но ті дві спрацювали в середньому як одні з кращих сімей на пасіці.а це свідчить про хорошу генетику бджіл(карніки) .Неподумайте ,що я тут піарю карніку ,думаю,що я вже можу зробити деякі висновки по породах,хоча для початківця вони нічого незначать,хіба що дуже миролюбні.А для мене це вже стає аксіомою!А судити проціну меду якого принесли бджоли чи від дорогої матки чи від дворняжки ,вирішувати кожному самому!!!Я просто люблю отримувати задоволення від роботи з бджолами!І хоч в цьому році з*явилась алергія на вжалення ,з бжолами недумаю розлучатись!Ось свій вибір зупинив на карніці.

Последний раз редактировалось Anatoli; 18.12.2013 в 08:01.
Anatoli вне форума   Ответить с цитированием