Показать сообщение отдельно
Старый 05.12.2015, 20:52   #33
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1809
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Фуговально-рейсмусовый станок HOLZMANN Hobmaschinen 260 NL

Цитата:
Сообщение от Дет Котэ Посмотреть сообщение
Тут усе і починається! Мені треба щось розпилити, а обладнання налаштоване на фугування, чи навпаки... А переналаштувати - розпилити, а потім знову повернути як було, бо перша дія ще не закінчена - в купі забирає багато часу.
Я так розумію, Ви маєте на увазі багатофункціональні верстати типу "5 в 1" чи навіть "6 в 1", де на одному столі й на одному двигуні виконуються такі операції як розпилювання, фугування, рейсмусування, фрезерування, довбання, заточка інтструмента тощо. Там дійсно, для того щоб перейти, наприклад, з розпилювання на фугування, потрібні переналаштування. При малосерійному або штучному виробництві це дійсно головний біль.
Інша справа - фугувально-рейсмусний верстат. Це зовсім не те, про що говорилось вище, а, по суті, лише "2 в 1". Та строго кажучи, це верстат типу "1 в 1", бо він виконує одну функцію: після розпилювання доводить заготовку до потрібних розмірів по ширині і висоті. При цьому, тут переналаштування з фугування на калібрування виконується, без перебільшення "легким движением руки". При цьому, саме калібрування виконується, як кажуть, попутно, з допомогою того ж фугувального вала і тих же ножів та стола з двигуном.
А розпилювання перед цим робилось на сусідньому верстаті.
До чого я все це Вам кажу, мій тезко? Лише з однією метою: щоб якось похитнути Вашу думку про те, що...

Цитата:
Сообщение от Дет Котэ Посмотреть сообщение
готовлю и себя, к вложению приличной суммы на станок. Но по функциям он будет только фуговальный.
І може згодом Ви ретельніше придивитесь до фугувально-рейсмусового, і не обов"язково це має бути Хольцман.
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bee_Keeper (05.12.2015), Dimitr (06.12.2015), Fin (24.12.2015), верес (05.12.2015), віталий (05.12.2015), Владимир Татомир (05.12.2015), Ворон (05.12.2015), Дет Котэ (05.12.2015)