Показать сообщение отдельно
Старый 14.09.2023, 13:06   #2229
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 247
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Що не порохобот, так нічого не знає про Ротердам плюс.
Вугілля де добувалось? В Україні. Логістика звідки? З України
Так якого дідька ми купували його по цінам ротердамської біржі плюс доставка з Ротердаму? Які схеми вам потрібно? Чи ви думаєте порошенко на скільки ідіот щоб виставити ахметову офшорні рахунки для відкату і щоб всі побачили справжні схеми цієї оборудки.Чомусь перед виборами порошенко скасував цю схему, та назвав це перемогою. Ключове слово, перед виборами.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...BB%D1%8E%D1%81 читай, дивись прізвища, зважай на хронологію. Потім даси результати: ось так було, так стало, витрати такі. Ти ж не такий дурень, як порохоботи, здатний все аргументувати. Заодно роскажи про амстердам+ і чому про це ніхто не пищить навіть.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Чесно, от пишу і гидко писати
Уяви, що ти можеш помилятися (як і я). Чи це неможливо? Ціна твоєї помилки сотні тисяч життів. Гидко? Мені теж.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Нащо мені пояснювати чи то ватнікам чи то порохоботам які були тарифи до Лещенка на залізничні вагони для перевозки руди і як за допомогою Лещенка стали тарифи одинакові, що для руди-вугілля що доя зерна. 5 років ахметов возив руду по спецтарифу. Схеми вам намалювати?
Намалюй. Бо Укрзалізниця з приходом лещенка на синекуру чомусь стала збитковою. це теж поясни.

Якщо я для тебе аналог ватніка, скажи це прямо. Щоб розуміти, варто далі час витрачати, чи досить.

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Що ви там рахуєте? Та ви в очі калькулятора не бачили. Рахівник. Зомбонули вас кріпко
авжеж. З технічною освітою калькулятора не бачив.
Хто зомбонув і як?
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Шабуніна читаєте? А що сталося коли порошенко був президентом. Не звертали уваги на Шабуніна? Як так? Він вам все порахував. Всих грановських та кононенків. Слідкували б за ним уважно тоді, дивись би й не позорились своїми калькулятивними здібностями.
Оці ваші маніпулятивні шаблончики над якими попрацювала фабрика тролів просто гидко
то доведи протилежне, тільки не лозунгами. Що тобі заважає? Ти ж не такий дурень, як порохоботи.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Скільки депутатів минулих скликань встигла пропустити через себе ЄС? А скільки депутатів минулих скликань в Слузі народу? Жодного.
Можна поставити й інше питання: скільки депутатів або членів ЄС воює і навіть загинули? А скільки від слуг? Або скільки від ЄС виявились колаборантами? А від слуг?
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Так навіщо постійно маніпулювати? Бо є накрадені гроші. Бо методи нічим не відрізняються від ватників та трампістів. І відрізняєтесь ви між собою мало. У вас у всих цар в голові. Самі нічого не можете.
Таку дурню нема чого коментувати.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
"Націоналізація" приватбанку? Ага, зараз. Наївних немає.
Купівля приватбанку за 1 гривню.
КУПІВЛЯ.
ЖОден банк так не куплявся. У всих інших вводили державну адміністрацію в банк, та згодом або його банкротили або НАЦІОНАЛІЗОВУВАЛИ
Приватбанк був куплений за 1 гривню. Ніколи в житті ми тепер Коломойсько не посадим за приват банк( хіба за щось інше). Дяеувати порошенку, він свого колегу відмазав кріпко. А між тим, ще за півтора роки до того, Саакашвілі голосно кричав про націоналізацію привадбанку. Але для порохоботів Саакпшвілі фрік.
То як було треба?
Саакашвілі багато чого волав. Що зробив?
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Так порохоботи є зі мною в окопах. Але вони не диванні і без калькулятора
Я не в окопі, тому що я не в піхоті. Але чому ти вирішив, що я не знайомий з окопами?
Якщо ти вважаєш, що бажання рахувати й перевіряти цифри - це недолік, тоді дійсно - дарма гаю час.
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
А можна у порохоботів спросити де саме ви читаєте новини?
Одне з небагатьох здравих запитань. Авжеж:
https://www.youtube.com/watch?v=rqW-ey7F3nU
коли Береза був порохоботом?
https://www.youtube.com/watch?v=E30o5jRmQvg
назвеш її порохоботкою?
й купа інших:генерал Кривонос, Євген Дикий, Богдан Буткевич, Дана Ярова, Тарас Чорновіл, Виталій Портніков, Дмитро Чекалкін, Яковина, Ігор Лапін, Цибулько, Пероксид, Alex Saint, Капранови, Олександр Палій, ''самий сік'', ''anneksiya.net", Ростислав Шапошников, "defence-line.org", багато кого інших. Звичайно, не non stop, не завжди є час.
Як бачиш, ледь половина з них -порохоботи.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Ну і як доказ абсолютного абсурду в головах порохоботів це те що порохоботи топлять за трампа і називають байдена проросійським, а з трампом україні було би краще.
П.с. цікавлять стрічка новин, блогери яких ви дивитесь, назви телеканалів якщо це телевізор. Нутром відчуваю неймовірну загрозу для Української державності щі сторони порохоботів. В мене дежавю пов,язане з Кримськими ватніками. Ну от ти жив серед нормальних людей, а потім так поступово поступово, люди перетворилися на зомбі. Та сама картина з порохоботами. Були люди як люди, воно сидить з тобою поруч, розмовляє і тут розмова переходить про порошенка і наче б то людина, перетворюється на монстра і в агресивній формі мені починає доводити що я передивився г+г. При чому шаблони в цих всих людей одинакові, а видають вони їх як за свої власні думки.
Ну і відношення до служби під час війни бажає бути на краще. Не всі вони такі. Повторюсь що є і в окопах порохоботи, але ні разу не бачив в їх очах агресії. В своїй массі порохоботи почали звинувачувати у війні зелену шоблу і всих причетних до виборів, тобто зелебобіків як вони висловлюються. Тому на війну не поспішають. Чекають приходу найвеличнішого, щоб пер4могти за 2 тижні. Ще трішки і автори концепції портхоботства мають загриміти за грати. Ібо це вже неможливо терпіти. Люди зомбуються. Інформаційна війна не стоїть на місці. Ватніків почали саджати за пости коли ті підтримували спецоперацію. То чому б хоча б авторів порохоботства не прикрити?
еталонна тупість, нема що коментувати. Якщо я ворог, то я більше не витрачатиму час.

Последний раз редактировалось novichok; 14.09.2023 в 13:41.
novichok вне форума   Ответить с цитированием