Показать сообщение отдельно
Старый 06.10.2022, 14:50   #227
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,241
Сказал(а) спасибо: 8,382
Поблагодарили 19,427 раз(а) в 4,862 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2754
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цены на воск и мерву

Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
Який вихід воску з даданівської рамки? В мене з сонячної воскотопки виходить біля 100 гр. Мерву продав по 40 грн. Цікаво порахувати економіку.
Я точно не памятаю, але більше 100 грам, подивись в темі про центриУгу, я там вказував точний вихід.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...в тебе що віджим воску проходить при температурі пару чи води +130-140 градусів? Вся мерва яка пройшла +100 є потенційним носієм воскосировини...будь то воскопрес чи центрифуга.
В мене даже після ВП-1 Кулакова забирали, а там на вигляд точно міндобриво ....
Всі дії закупельників мерви під великим секретом, ні в одного не вдалося випитати їхню технологію і що вони там добувають з неї... хто володіє інфою, то поділіться будь-ласка
Колись "бавився" з максимальним процентом виходу воску, то дійшло до 75-80 % процентів , но це затратно і ціна часу дуже велика...й шкурка вичинки не стоїть....
В цьому році переробив порядка 250 кг за два дні.
Я температуру не заміряв, але приймати мерву відмовились, сказали щоб викинув цю землю на огород.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: