Показать сообщение отдельно
Старый 07.03.2018, 23:12   #1677
Світлана Зозуля
Бывалый
 
Аватар для Світлана Зозуля
 
Регистрация: 17.11.2015
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 20+
Ульи: Вулик Роже Делона, корпус висотою 108мм.
Адрес: Украина, Запорізька обл., с.Смоляне.
Возраст: 41
Сообщений: 483
Сказал(а) спасибо: 373
Поблагодарили 386 раз(а) в 79 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 6 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 13
Закачек: 0
Вес репутации: 166
Світлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутациюСвітлана Зозуля имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Цитата:
Сообщение от gvf Посмотреть сообщение
Шо, вертаємось до Варре? Ну хоч зубочистки по краям залиште, чи китайські палички.
Є така штука як брусковий мед. Це планка (брусок) з маленькою полоскою вощинки, всього 2 ряди сотів, далі бджоли самі добудовують вощину і заливають медом. Висота цього сота - 5...6 см. Сама конструкція альпійця підштовхує зробить такі магазини на альпієць. Єдине, довжина планки повинна бути в 2 чи 3 рази коротшою. Тобто потрібні корпуски висотою 60...70 мм і перегорожені навпіл, чи на три частини. Замануха при роздрібній торгівлі, або просто в гості дітям подарунок.

Не претендую на істину в останній інстанції, але для мене міжрамочне по вертикалі (міжкорпусне) - 8мм.
Правильно ви примітили.. подобаються мені вулики Варре. В мене є такий .. така цяця з віконцями.. Але технологія Варре мені не підходить. Я його розформувала.
Й в ньому важко отримати сотовий мед на планці, щоб виглядав ідеально.. й добути його з корпусу щоб не пошкодити -не можливо. ..

Також згодна з Вами с приводу 8 мм простору між корпусами. Думаю щоб добути ті додаткові 2 мм верхню й нижню планку мабуть можна не по 5 мм робити, а по 4мм...як от Сергій 75 радить.
Або корпус 109 Олексія Медяника й нижню планку 4мм.

Последний раз редактировалось Світлана Зозуля; 08.03.2018 в 00:06.
Світлана Зозуля вне форума   Ответить с цитированием