Показать сообщение отдельно
Старый 24.01.2017, 16:03   #36
Вова-сад
Бывалый
 
Регистрация: 16.01.2017
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 10
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина, Волынская обл, г.Ковель
Возраст: 54
Сообщений: 839
Сказал(а) спасибо: 718
Поблагодарили 251 раз(а) в 77 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 1 сообщении
Файловый архив: 14
Закачек: 0
Вес репутации: 155
Вова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Среднерусская порода пчел

В мене як в Бігунця, тому що поліська, вона і є середньоруська водиться в Білорусі і Полісся України, а брат в мене живе сто кілометрів південніше там бжола українська степова, трохи спокійніша.
Хороша бжола та поліська, я до неї привик, не знаю чи буду замінювати. До нас везуть карпатку, карніка і бакфаст, тому помісі забезпечені, хоча Броніславович говорить , що трутневий фон місцевий дуже сильний, тому помісі будуть непомітні.
Помітив також, що при огляді ввечері бжоли спокійніші, нелюблять огляду, як є навіть чуть вітер, без потреби не трусити з рамок, як трусити краще на трапік, димити легенько поверх рамок, щоб незлітали, ті що злетіли можуть жалити, не дихати на них, не розмовляти без потреби, ну і довго нековирятись у вулику, працюю у повній екіперовці, без рукавиць. Бжоли, що охороняють льоток жалять, якщо навіть прийшов просто подивитись, на льоту бжіл нестояти.
Вова-сад вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
АНД (28.01.2017), анна сергеева (24.01.2017), бігунець (24.01.2017), Бодік (05.01.2019), Владимир Татомир (25.01.2017), Шавлюк (24.01.2017)