Показать сообщение отдельно
Старый 22.01.2017, 23:37   #587
Клим
Бывалый
 
Регистрация: 04.10.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 100+
Ульи: Украинские лежаки 16,20 и 24 рамочные
Адрес: Украина, Киевская обл., Бориспольский р-н, с.Сеньковка
Возраст: 55
Сообщений: 658
Сказал(а) спасибо: 391
Поблагодарили 1,631 раз(а) в 232 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 30
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 300
Клим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2017

Цитата:
Сообщение от Волкотрубенко Посмотреть сообщение
У Вас эти семьи еще осенью слетели оставив расплод. 1 литр это даже не 1 кг. И вырастить сколько расплода не могли. Это молодые пчелы которые выходили с рамок. Присмотритесь на расплод увидите дырки, ячейки с которых выходили. Семья это 2/3 ведра.
Якось у Путіна запитали:"Что случилось с подводной лодкой "Курск"?.
Путін відповів: "Она утонола".

Звичайно простіше пояснювати загибель бджіл, що вонони злетіли. Але я не прихильник пояснювати саме таким чином. Бо зліт бджіл - це наслідок, а не причина, що призвела до загибелі.

Серед загиблих бджіл були, мабуть, і молоді бджоли, бо це видно по відкритим кришечкам.



Чітко видно, як клуб на початку сформувався навколо розплоду, бджоли сипались по всьому периметру, їх, відповідно ставало менше, після чого клуб перемістилися до передньої стінки навпроти льотка, де і завершив свій шлях.

Я поділяю одну з версій Валерія Коржа ("Осенний слет пчел"), що одною з причин осіннього зльоту є припинення відкладання яєць маткою, через обривання взятку в наслідок посушливих умов. Як наслідок, слабке нарощування осінніх бджіл.
Через мою пізню годівлю я тільки нашкодив в подібній ситуації, бо матка відновила червити. Існуючих старих бджіл я виснажив загодівлею, а молоді пішли взиму не облетівшись. Як результат - понос і загибель.
Клим вне форума  
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Kitam (24.01.2017), xalik (23.01.2017), андрон75 (23.01.2017), верес (23.01.2017), Медонос2141 (23.01.2017), Микола62 (25.01.2017), Олег к (23.01.2017), Стрельчук Олег (26.01.2017)