Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2017, 11:05   #82
бігунець
Бывалый
 
Аватар для бігунець
 
Регистрация: 30.08.2014
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 65
Ульи: колода, корпусний
Адрес: Україна, Житомирська обл., с. Бігунь
Возраст: 49
Сообщений: 15,970
Сказал(а) спасибо: 11,652
Поблагодарили 20,586 раз(а) в 3,182 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 38 раз(а) в 36 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 2975
бігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Расширение гнезда пчел весной

Цитата:
Сообщение от davolodya Посмотреть сообщение
пусті темні соти з гнізда можна забрати, маломедки поставити за заставну, дивлюся по місцю
Добре, це зрозуміло. А давайте я опишу побачене в гнізді весною, а Ви підскажіть мої подальші дії. Мо так до мене швидше дійде.

Весняний обліт. Видалася гарна днина, слід швиденько оглянути сім"ї. У корпусі 7 рамок, але бджоли займають заледве 5, чимало бджіл осипалося, сліди поносу хай і незначні, але є, особливо в гніздовій частині. Замінив дно на чисте, тепер тре щось з рамками робити. Перша медова, мед практично весь, не чіпаний. Друга медо-пергова, меду чимало, з однієї сторони невеличкий пятачок розплоду. Третя і четверта рамки темні, зі слідами поносу, мед в задній частині рамки, їх би вийняти, та печатного розплоду що на одній, що на іншій по два боки на добру долоню. П"ята рамка теж з невеликим п"ятаком розплоду і меду. Вона світло-коричнева, без слідів опоношення. Шоста рамка медо-пергова, сторона до гнізда практично без меду, а інша з медом. Ну і медова.
бігунець вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
.Паша. (14.01.2017), Кудлянин (14.01.2017)