Показать сообщение отдельно
Старый 07.02.2015, 09:45   #12
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Рамка ульевая на шипах - без гвоздей и саморезов

Немолодой, дякую, ще одна цікава для мене конструкція рамки, в копілку різних варіантів, але хочу задати запитання - чому саме так а не за звичною схемою використання роздільника гофмана, і яка перевага шипового з"єднання, нажаль неможу побачити творіння МедАль, (нетягне відео), якби було фото, бо цікаво, - шипові з"єднання в конструкціях рамок, хочу зрозуміти заради чого такі ускладнення.
П.С. траплялися мені шиповані рамки раніше, в них була застосована ще дуже оригінальна система роздільників - в верхній і нижній частині до боковушок цв"яшками кріпилися дерев"Яні циліндрики, мабуть просто виготовлені з гілок дерев які мають рихлу сердцевинку така система думаю дуже актуальна при довгих рамках українця, бо якщо верх ще якось витримує дистанцію між рамками то низ як вийде і особливо коли площина рамки викручується, тож при такій формі дистанціювання і верх і низ зберігають задану вуличку.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Arcadie Burla (07.02.2015), МедАль (07.02.2015), Немолодий (07.02.2015)