Показать сообщение отдельно
Старый 19.01.2019, 22:27   #349
zelya343
Бывалый
 
Регистрация: 18.08.2015
Пчелостаж: 23
Пчелосемей: <20>
Ульи: Лежаки, *рогатые*
Адрес: Украина, Николаевская обл.
Возраст: 65
Сообщений: 7,977
Сказал(а) спасибо: 5,892
Поблагодарили 7,186 раз(а) в 1,592 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 36 раз(а) в 31 сообщениях
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 1223
zelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пленка или холстик (за и против)

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Пар попадаючи в вуликовий простір маючи питому масу близько 600 г/м3 в порівнянні зповітрям маса якого ~1300 г/ м3 звісно буде підніматися вгору,
Перепрошую, я мав неточнiсть. Питому вагу ви вказали вiрно. Моя неточнiсть в тiм що я написав що вологе повiтря важче i тому спускаеться донизу. Буде вiрнiше сказати що повiтря *вiдпрацьоване* важче. Це змiнюе справу. Вiдпрацьоване повiтря бiльш насичене вуглекислотою, питома вага якоi 1,913 кг/м3 при н.у. Тобто вуглекислий газ набагато важчий нiж повiтря, i тим бiльш важчий нiж повiтря з пiдвищеною вологiстю. Тому конвекцiя у вулику з сiтчастим дном вiдбуваеться за рахунок не тiльки теплообмiну, але й за рахунок масообмiну, спричиненого змiною хiмiчного складу повiтря.
У вуликах з суцiльним дном вентиляцiя бiльш повiльна. Тому в них в бiльшiй мiрi вiдбуваеться розподiл повiтря на фракцii i водяна пара скопичуеться вгорi. Я нiколи не тримаю плiвку в лежаках, i також мрiю про таке гiгроскопiчне утеплення, про яке колеги пишуть. Колись мiй дiд клав у вулики листя кукурудзи. Хоч тодi зими були бiльш схожi на зими.
__________________
Если не знаешь как сделать- делай как положено!
zelya343 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
верес (20.01.2019)