Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2017, 20:30   #25
doc_doc
Бывалый
 
Регистрация: 24.10.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 150+
Ульи: Рут на 8, 10
Адрес: Винницкая
Сообщений: 366
Сказал(а) спасибо: 100
Поблагодарили 478 раз(а) в 155 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 16 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 195
doc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутациюdoc_doc имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні

Цитата:
Сообщение от Leytenant Посмотреть сообщение
Дякую за Ваші підрахунки!
Однак мені здається, що не можна порівнювати вартість Лікарської ковбаси в магазині №1 з Любительською ковбасою в магазині №2. Потрібно або порівнювати одну й ту ж ковбасу в різних магазинах, або різні види ковбас в одному магазині. Тоді порівняння буде більш-менш релевантним.
Що маю на увазі? Ви знайшли в інтернеті першу, яка трапилась пропозицію по касетному павільйону, і порівнюєте її з ціною вулика, який купили у свого знайомого (наприклад). Зрозуміло, що ціни можуть різнитися дуже сильно!
Я для порівняння брав ціни на павільйон і на вулики НА ОДНОМУ сайті інтернет-магазину, який рекламується на нашому форумі. Ціни я Вам навів.


Ми ж говоримо про 4 корпуси, а не про три! Також Ви не порахували вартість рамок, а їх буде 32, ціна 300-350 грн.
І на 8 чи на 10 рамок Ви купували, бо потім Ви говорите про "додаткові" рамки?
Можливо, якщо замовити павільйон, там де Ви купували вулики, то він там буде коштувати 2 000$ ?



Про вартість доставки згоден, але знову порівнюєте вартість доставки ГОТОВОГО павільйону, з вартістю доставки РОЗІБРАНИХ вуликів!!!! А хто збиратиме? Самостійно? А скільки свого часу на це витратите? А необхідний інструмент є? А він дістався безкоштовно?
І якщо вже про доставку, то ми говоримо про кочівлю, а звідси питання - можна найняти ЗИЛ для вивозу павільону, він зробить одну поїздку для цього. А скільки таких поїздок потрібно зробити Вам, щоб перевезти 48 корпусних вуликів? Мабуть 2-3... Можливо маєте платформу? То вона теж Вам не безкоштовно дісталася... А завантажуватимете самі, чи комусь заплатите за допомогу?
Я з Вами згоден, що вартість відрізняється, але не в 4 рази! Більше того - вулики можна купувати поступово, таким чином платячи частинами і довго, а тут потрібно віддати все і одразу.
Але я вже в наступному році зможу повезти 48 бджолосімей на медозбір, а Ви, при такому підході - через 3-5 років.
Мій висновок: Ціна павільйону без сумніву вища, ніж такої ж кількості вуликів, але ця різниця не разюча.
Поправте мене, якщо десь прорахувався, або щось забув.
Я беру не интернет-магазины, а производителей. Ульи (3 корпуса на 10, крыша, подкрышник с потолочинами, дно) покупал у производителя, цена на павильон тоже от производителя. Если Вам известны новые павильоны более дешевые - приведите пример. $4000 - это без рамок. Я вообще сомневаюсь, что кто-либо кроме Пилипак производит данные павильоны на коммерческой основе, а кустарные можно найти и за 187 тыс. на 32 семьи (на олх прямо сейчас продается). Если бы мне нужно было освоить 100 тыс, я бы купил 60 ульев х 650 = 39000 грн и к ним 60 пакетов (в этом году брал по 720) пускай х 1000 = 60000 грн. Итого, имея пасеку 60 семей с пчелами. Сравните это с пустым павильоном на 48 семей и решайте, что выгодней.
doc_doc вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Leytenant (30.10.2017), бігунець (30.10.2017)