Показать сообщение отдельно
Старый 10.11.2015, 13:34   #483
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена лесоматериалов для ульев

Цитата:
Сообщение от Voblin_UA Посмотреть сообщение
когда рамки стоят плотно, без щелей, тогда и запрополисовывать нечего
І я того же мнєнія", практикую роздільники точно 37мм але за формою "гофман" 50 мм при висоті рамки 153 мм, всетаки менша довжина "склейки" ніж при нижніх скосах, боковушки гніздових проварюю в парафіні, 2015 -перший рік експлуатації таких рамок, поки що задоволений, з зимівлі вийшли "без заклинювання" в корпусі, бо раніше вимушено залишав тільки 8шт, (корпуса на 9 рам), по тій причині, що весною при огляді при повних дев"яти рамках їх так запирало, що небуло можливості зробити ревізію, з проварюванням це пропало, додатково в усіх корпусах щільність між рамками забезпечую ще й вставлянням за останньою клиника, (завчасно нарізав з ясенової дошки, товщинами від 1 до 4 мм,), зновуж таки мені подобається, можу корпус крутити-вертіти як заманеться, а рамки не випадають, але спонукало мене до такого прийому фіксації рамок не це, а те, що всетаки трапляються зкручені рамки і тоді є проблеми з якісною відбудовою стільника, тож розклиновши рамки в корпусі вони мають шикарний вигляд знизу, - інтервал в точний заданий розмір, а те, що невипадають то вже бонус. Сам процес розклинювання займає пару секунд, теж саме і на видалення клинців. Тому робити "гармошку" з рамок, немаю бажання по причині
Цитата:
Сообщение от Voblin_UA Посмотреть сообщение
Лазить в стиле "играй, гармонь" и сдвигать/раздвигать рамки? Я лично не сторонник. По моему мнению, из двух семей лучше та, что требует к себе меньше внимания Лень - двигатель прогресса
Добавлено через 8 минут
Р.С. також розклинювання подобається тим, що немає потреби зішкрабувати наліпки з роздільників, строга вертикаль з нижнього до верхнього корпуса міжрамкового простору, фіксація при транспортуванні теж гарантована. Одним словом порядок в вулику при будь яких потрясіннях.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 10.11.2015 в 13:28.
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
menger (10.11.2015), Voblin_UA (10.11.2015), АНД (10.11.2015)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
ЖекаЛях (04.01.2016)