Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Разведение и содержание пчёл > Общие вопросы

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.03.2015, 12:03   #11
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 198
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электроподогрев ульев (за и против)

Владимир@, Ви знаходитесь в регіоні, де "дикий взяток" практично відсутній. якщо вірити вказаному у Вашому профілю. та залежні від культур, які висіваються навколо. наскільни розумію, основа соняшник. з цієї причини, Вам буде накладно, утримувати сім"ї без стороньої для них допомоги. причина та, яку вказав раніше, Ваші сім"ї частково втратили чи втрачають свої властивості і без Вашої допомоги їм буде важкувато.
звідси Ви і будуєте свої теорії і практику.
у мене ж навпаки. з трьох сторін ліси та луги. до найблищого поля 2км. тому я можу без великих наслідків "забувати" про бжіл. два роки я взагалі не обробляв сім"ї від кліща. не скажу що це було розумно- але в порівнянні з тими роками, які обробляв- різниці не замітив ніякої. відповідно до цього я будую свою теорію та практику.
тут немає сенсу доказувати хто правий, так як ми визначально стоїмо в різних ситуацііях.
і наші практики не підходять один для другого. але завважу що жодного разу з наших регіонів ніхто не поїхав у ваш регіон за відводками. а навпаки. тому в плані сили сім"ї та решти, практика більш наближена до природніх умов, дає фору іншій.

відносно смачнішого меду. так і роблю. більша половина різнотрав"я.

Последний раз редактировалось iqor; 22.03.2015 в 12:06.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Arcadie Burla (22.03.2015), vodolej (22.03.2015)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:58. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ