Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Инвентарь, оборудование и материалы > Ульи

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.03.2014, 20:43   #11
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 198
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Рогатый улей

дякую за відповіді. як замітив, існує дві практики при роботі з корпусами. одна з фіксуванням крпусів, фальцами або рогами. друга без фіксування- на гладку фугу. обидві використовуються при кочуванні. якщо з фіксаторами під час кочування питань немає, то без них, воно якось небезпечно. але практика Хомича, а це в районі 200сімей, показує що без фіксаторів також можна кочувати. як видно змінювати щось, в плані фікусвання він(Хомич) не збирається, значить його влаштовує.
я кочувати не планую, по крайній мірі зараз. тому фіксацію хочу зробити тільки тому, що так буде надійніше в плані стійкості. в той же момент, беручи до уваги практику Хомича, розумію, що і без фіксування повинно бути надійно.
роги подобаються у всьому крім одного, піднімання корпуса в самий останній момент. гладка фуга позволяє, закинувши корпус на другий, просто його сунути.
цікавить порада чи думка, як спеціалістів, при умові що пасіка стаціонарна, але поки що не оточена деревами(в плані прямого вітру), чи настільки потрібна та важлива фіксація корпусів.
нижче карта місцевості. до посадки акації десь 250м, до соснового лісу десь 150-200м, до широколистяного метрів 800. ну і само собою лугові та лісові трави та квіти, сади. до найближчого поля десь півтора кілометра. посіви медоносів у нас це гречка та ріпак. ріпака стараємся уникати, так як його обробляють добряче. залишається гречка. тому основний мед різнотрав"я, травнений, акація та липа. тому беручи до уваги сказане, та те що основна моя робота в Тернополі, за 60 км від пасіки(хоча можу біти в селі 3-4 дні на тиждеь), то для мене краще коли пасіка "біля хати". це в плані того, чому кочувати не планується.
хоча хотів-би почути думку, відносно місцевості і решту сказаного, на що можна робити ставку, чи будь яку пораду, яка виникла в когось виходячи зі сказаного.
Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
З допомогою якої програми це "намальовано"?
cinema 4d. заради того, щоби "намалювати" корпус не радив би її вивчати. бо це досить таки потужний гігант(хоча освоюється легко), хіба в плані розвитку та більш серйозного використання. ось ссилка на ролік, зроблений мною в cinema.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Изображения
Тип файла: jpg Зобр002 - копия.jpg (77.0 Кб, 76 просмотров)

Последний раз редактировалось iqor; 09.03.2014 в 21:16.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
vodolej (11.03.2014), Григорий1982 (09.03.2014), Сергей 42 (10.03.2014)
 

Метки
улей паливоды


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:32. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ