Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Пасека-online

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 28.11.2023, 19:22   #36
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 247
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Зараз на пасіці 2023

Отже, вирішив підбити підсумки непростого сезону.
Перший точок вдома. Обслуговував сторонній дід.
Другий в селі, обслуговував я.

Перший:
Весна 33 сім'ї, літо 38, зараз 27. Дід зібрав приблизно 600 кг. Причому в цьому році сіяли сонях, на відміну від минулого, коли були тільки липа й трави. Я тоді зібрав з меншої кількості більше.
Другий:
Весна 24 сім'ї, зараз 19. Зібрано приблизно 750 кг. Приїздив на точок раз на місяць.
Навесні сім'ї не оброблялися.
Дід з прикордоння, переселенець, мав пасіку в 120 сімей, лежаки. У себе рої ловив (в минулі роки, зрозуміло), у мене розпускав, хоча бував на пасіці раз на два-три дні. Зібраний мед майже весь залишився йому, мене цікавило збереження бджоли. Але недбалість просто дивовижна. Він навіть собі не схотів заробити пристойно. Я дуже розчарувався в "дідах".

Отже, заробіток з меду приблизно відсутній, хоч і в плюс по грошах. Але, з огляду на службу, то великий клопіт. І то, в цьому сезоні так зірки зійшлися, що я залишався в своєму регіоні і мав змогу, як-ніяк, відвідувати пасіку.

Тому, якщо все буде гаразд, то навесні роздам бджоли бажаючим. ~8 шт на рамці рут, все інше дадан. Можливий варіант разом з вуликами, але вулики вже за гроші, або з поверненням. Тож, якщо кому цікаво, звертайтесь.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
darveter94 (19.12.2023), спасатель 101 (29.11.2023)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Сонячна енергія на пасіці. Андрей Андреевич Обустройство пасеки 48 22.09.2019 22:05


Текущее время: 12:29. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ