Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Прочее > Оффтопик > Поздравления

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.03.2017, 17:16   #1
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1809
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Поздоровляємо колегу Світлану Зозулю з маленьким божеством - Карінкою!



Колись така епістолярна творчість іменувалась
Роман в листах

Цитата:
Сообщение от МедАль
Доброго Вам дня, колего Світлана Зозуля!
Не надто дивуйтесь, але звертаюсь до Вас із незвичним проханням:
Вам, як прихильнику пасічникування в альпійському вулику, хотів би надіслати на рецензію деякі матеріали по цьому методу. А тому прошу Вас дати координати Вашого відділення Нової пошти для отримання Вами посилки: адресу та № складу пошти, Прізвище, Ім"я та по Батькові й № тел. отримувача.
Звичайно, можете вказати дані особи, якій Ви доручите отримати моє відправлення. (Примітка: від Вас-ніяких платежів, доставка за мій кошт).
З повагою,- О.В.
Добридень Олексій Володимирович! Рада спілкуванню!
Дуже цікаво що там Ви задумали мені надіслати!
Моя адреса:………..
]Дякую, з повагою Світлана[/QUOTE]
Цитата:
Сообщение от Світлана Зозуля
Щойно звернула уваго, що Ви мені листа надіслали аж місяць назад. Народилась в нас дівчинка, тому доовго не заходила на форум. Отже може моя рецензія вже й не актуальна?
З повагою Світлана.
З
Цитата:
Сообщение от МедАль
Доброго вечора Вам, Світлано Олександрівно!
Щиро вітаю Вас та Вашу родину з такою радісною подією - з донькою Вас! Це велике щастя - викохати діточок! Знаю що це таке, тому що сам батько. Багато років тому мріяв, щоб моя перша дитина була обов"язково - Наталочка, але не судилося, Бог дав, а дружина подарувала двох хлопців. Тепер вони вже дорослі дядьки зі своїми сім"ями і дітьми...
Якщо не секрет - як назвали дівчинку? чи є в неї братики чи сестрички?
Як хочете - я прошу у Вас дозволу повідомити цю радісну подію для всієї нашої громади на форумі, в темі "Поздоровлення" дам відповідну інформацію. Хай і колеги порадіють за Вас!
Про справи. Запропонована мною тема за місяць ніяк не втратила актуальності - навіть більше: стала невідкладною. Це не текстові матеріали, тому надішлю не поштою, а посилкою. Поки що не кажу, нехай потримається якась інтрига.
Ще раз поздоровляю Вас, моя дружина приєднується до цих вітань, радіємо за Вас.
Хай щастя і злагода не покидає Ваш дім!
З повагою,- О.В.
Добрий день Олексій Володимирович!
Щиро дякую за приемні привітання! Божество наше маленьке назвали Карінкою. Ще в нас є хлопчик Юліан та дівчинка Майя.
Ще вчора прочитала ваш лист. Всю ніч не спала! Так цікаво! Що ж там Ви задумали мені надіслати?
Буду чекати посилку з величезною радістю!!

З повагою Світлана[/QUOTE]
Цитата:
Сообщение от МедАль
Доброго Вам здоров"я, колего Світлана!
Так це ж здорово - трійця! Не кожному випадає таке щастя...
Тож хай Ваші дітки ростуть здоровими і щасливими, нехай у них буде світла доля!
Про посилку. Сьогодні вже ніколи, щойно зайшов у дім з пасіки, тільки встиг руки помити. А завтра зранку відвезу на Нову пошту.
На все добре!
З повагою,- О.В.
P.S.Прикро, що додаю Вам зайвого клопоту та непотрібних хвилювань. Ви вже мене вибачайте...
...Оце жалкую, що я не поет, не вмію красним словом передати свої почуття з приводу такої щасливої події у Вашому житті, шановна Світлано Олександрівно! А тому кажу просто і коротко: ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bee_Keeper (22.03.2017), Urik (24.03.2017), Александр Влад. (22.03.2017), віталий (23.03.2017), Дет Котэ (22.03.2017), Димас (23.03.2017), Кудлянин (22.03.2017), Світлана Зозуля (22.03.2017), Сергей Херсон (24.03.2017), спасатель 101 (24.03.2017)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:25. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ