Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Технологии и методы содержания пчел

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 31.01.2016, 23:43   #10
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Ви не зрозуміли,я написав за вулик Кука,ав ньому корпус вміщає 8м рамок рута,435х230.
То Ви не зрозуміли. Переріз вулика Кука 450х300, а рутівська рамка тут ні при чому. У мене є одна сім'я на 8 даданівських рамок, так там теж такий переріз (сєчєніє - російською). І рамка довжиною 435 не дає БС зробити пиж по всьому перерізу.
В зиму я цю сім'ю робив з двох корпусів зтрусивши їх в один, плюс пустий магазин внизу. Зараз вони обсижують не 8 рамок, а - 6 (дві - пусті). В альпійці в такому випадку, по любому, ця сім'я була б від стінки до стінки. В лежаках та і в даданах завжди присутня заставна дошка яка в альпійцях просто зайва (куди ще скорочувати?). В мене є "альпійські" корпуси на дванадцять рамок які залишились після перегону з даданівської рамки на альпійську. І дві зими в мене зимували БС в цих корпусах (переріз відповідає вулику Кука). Першу зиму сім'я зимувала на всіх 12 рамках, сім'я збивалась під одну сторону подібно як і на великій рамці. Відмінність тільки в тому, що на великій рамці сім'я збивається вздовж рамки, а тут вздовж корпуса. В другу зиму я їх пустив уже на 7 рамках обмеживши заставними дошками. Тепер я ці корпуси тримаю тільки як магазини на даданівський восьмирамочник.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alpha Zulu (01.02.2016), Buriy (01.02.2016), Dimitr (01.02.2016), Вадим Попов (25.02.2021), МедАль (01.02.2016), Микола62 (15.10.2016)
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 07:07. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ