Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Все для начинающих пчеловодов > Хочу стать пчеловодом

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 15.09.2023, 17:44   #2261
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

В третій раз можу попросити у пана тверждення де Зеленський говорить що плівки справжні? Я не натякаю що мені лінь шукати цю інформацію. Я говорю шо це брехня, а зомбонуті порошенком наскільки що вважаєте це правдою і вам лінь цю правду доя мене шукати. Диявол в деталях. Пам'ятайте
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.09.2023, 18:51   #2262
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,855
Сказал(а) спасибо: 1,648
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 653
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
В третій раз можу попросити у пана тверждення де Зеленський говорить що плівки справжні? Я не натякаю що мені лінь шукати цю інформацію. Я говорю шо це брехня, а зомбонуті порошенком наскільки що вважаєте це правдою і вам лінь цю правду доя мене шукати. Диявол в деталях. Пам'ятайте
Что меняет утверждал что-то Зеленский или нет? На записи Порошенко с путлером разговаривают?
seim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.09.2023, 20:39   #2263
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
В третій раз можу попросити у пана тверждення де Зеленський говорить що плівки справжні? Я не натякаю що мені лінь шукати цю інформацію. Я говорю шо це брехня, а зомбонуті порошенком наскільки що вважаєте це правдою і вам лінь цю правду доя мене шукати. Диявол в деталях. Пам'ятайте
Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...

Последний раз редактировалось novichok; 15.09.2023 в 21:05.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.09.2023, 23:31   #2264
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...
Не останній дзвіночок. Може бути кваліфіковано як державна зрада. Розберуться правоохоронні органи.
Де його твердження що плівки справжні?

Добавлено через 17 минут
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Что меняет утверждал что-то Зеленский или нет? На записи Порошенко с путлером разговаривают?
Мені не треба нічого доводити. А от трампістам що винен трамп треба, путіністів неможливо не тещо переконати в трагедії Беслага, вибухах будівель перед 2ю Чечннською, воно їм як бальзам на душу. Ну задушили газом заручників, значить так треба.
Так само і порохоботам, їм нічого неможливо довести. Треба просто достовірні данні та саджати пороха. Бо сценарій прописаний порошенком на перед. Вся ботоферма працює на те, щоб у випадку арешту порошенка, повторити сценарій взяття капітолію у Вашингтоні. Це єдина справжня ціль існування ботоферм, та фейкової медіаімперії. Захистити сивочолого від переслідування. Коли це станеться, то люди вже у післявоєнний час, вийдуть на майдани захищати сивочолого.
Вийдуть і інші люди такі як я в підтримку арешту порошенка. Буду ходити і розмовляти із зомбованими. Уявляєте що зі мною на майдані можуть зробити порохоботи, якщо я їм як аргумент вини вкажу на плівки Деркача? Та як мінімум мене гуртом всі освистають та виженуть з майдану під крики що я провокатор. На багато легше з ними спілкуватись, це постійно задавати їм запитання з очевидними відповідями, але ці відповіді їх будуть спонукати до пошуку правди. І поки це все не зайшло занадто далеко, з цим вже треба щось робити.

Добавлено через 14 минут
Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...
Можна у вас запитати яка різницчя між Коломойським і Порошенком. Що один, що другий олігархи. Що один що другий проти росії. Коломойський навіть більш радикальніше налаштований проти путіна і руку йому не тиснув. На відміну від порошенка, Коломойський завжди підтримував проукраїнських корупціонерів. А порошенко то створювпв партію регіонів, то був міністром в уряді Януковича. Ну от чесно, яка між ними кардинальна різниця? До мене не доходить чому ви так вперлись в цих олігархів які завжди працюють в спайкі. А лохи вірять що порошенко молодець, навів порядок з приватбанком. Та це улюблена тема порошенка, підкурювати від всих корупційних схем і виходити сухим із води. Заодно і Коломойського відмазав купівлею під фальшивою назвою націоналізація.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.09.2023, 00:00   #2265
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Де його твердження що плівки справжні?
Ви з пророком нострадамусом варті один одного.
Отже. Ще раз.
Не може прокуратура завести справу по несправжнім (на їх думку) плівкам. НЕ МОЖЕ офіційна особа рівня президента (навіть писар третьосортний) вийти на прес-конференцію й заявити про заведену справу на основі плівок, крім того анонсувати подальші справи на основі майбутніх плівок (!), не маючи на увазі їх справжність. (Хоча це не значить, що вони дійсно справжні, він бреше як дише). Тим більш, що справа, наскільки я розумію, досі не закрита.
Тільки не треба мені доводити, що він цього не казав, а значить ні до чого не причетний, як Гриценко до продажів.

Взагалі це краще вам розкаже будь-який адвокат, суддя, або слідчий, або юрист (якщо цей юрист, звісно, не в Кривому Розі навчався у папи Саші). Знайдіть собі такого знайомого і він вам багато чого розтлумачить, і не тільки по плівках.

А взагалі, я якось не розумію, що ви від мене хочете? Порошенко зараз президент? Ні. Я повинен вам щось постійно розтлумачувати? Ні. Я несу відповідальність за дії нинішньої влади? Ні.Я вам щось винен? Ні. Може, це мій вибір привів до великої війни? Ні. Може, я не захищаю свою країну? Захищаю. Більш того, брав в цьому участь набагато раніше за вас. То чого ви до мене причепилися? Мені нічого соромитись за свої дії, або слова, або погляди. Якщо ви не згодні з цим — це ваші проблеми. Час покаже. Якщо ви хочете мене до чогось примусити (прийде СБУ, зомбовані, загроза державі), то раджу почитати Умберто Еко (заодно, можливо, відчуєте різницю між помийками на кшталт megerini й чимось вартим уваги) і конституцію. Врешті-решт, на моїй совісті нема жодного загубленого життя українця, на відміну від вас із сотнями тисяч. Завдяки вашому вибору. Ви з цим звичайно не згодні, але час покаже. Якщо я помиляюся, я вибачусь перед вами.
На цьому кланяюсь, набридло. Спілкуйтесь з сеймом, це ваш рівень.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.09.2023, 00:21   #2266
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Може тому що порошенко ротом говорив слова армія, мова, віра? Та хіба коломойський був хоч на йоту проти армовіри? Хіба хтось колись був проти того що бандитам тюрьми за часів Ющенка.
Ви чули вислів що ротом п..ти не мішки тягати? Як би пора вже відрізняти слова від діла.
І по 5 рокам президенства порошенка, після 5 років правління та після такої світової події як революція гідності, ще й після нападу росії, вибачайте треба було або бути повним лузером щоб здійснити не на папері так мало реформ.
Напевно це і було ціллю Мінських домовленостей. Порошенко робить мінімум реформ, а росія не нападає. Тому в упор не бачили медведчука та опзж яке своєю медіаімперією далі і далі зватнювало наше населення.
Статус кво порушив саме Зеленський. При пороху ми б далі зватнювались та готували кращий майданчик для вторгнення. Процвітав би Медведчук та опзж.
Так що ротом говорити армовіра та робити армовіру то різні речі.
Ще раз повторю. Бо не дійде. У людини є пульт від тєліка. Він клацає на 5 канал, потім на 112й. Де тут справжня хоча б лагідна українізація?
Отримали томос, але пішли у фсбшний розсадник Києвопечерської лаври. Де тут віра?
Почали займатись армією, але не зберегли радянські боєприпаси під відкритим небом. Отримали Новобогданівку і знищення боєприпасів на мільярди. Почали будувати новий патронний завод замість єдиного захопленого в Луганську, але вирішили його будувати в Ізюмі.
Почав волонтерити на мільони, але кому є діло що держава отримала збитки від одної схеми Ротердам плюс на 15 мільярдів.
Все пізнається в порівнянні. Я захоплююсь тим як наші люди волонтерять. І порошенко молодець що волонтерить. Але касса на виході. За все треба платити. Не здивуюсь до речі що після арешту порошенка, йому призначать заставу. Але той скаже що грошей немає, але є чеки на волонтерство і попросить суд відняти від застави сумму чеків.
Один із самих огидніших президентів. Маніпулятор, брехун і просто подонок. Україна втратила 5 років.

Добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Ви з пророком нострадамусом варті один одного.
Отже. Ще раз.
Не може прокуратура завести справу по несправжнім (на їх думку) плівкам. НЕ МОЖЕ офіційна особа рівня президента (навіть писар третьосортний) вийти на прес-конференцію й заявити про заведену справу на основі плівок, крім того анонсувати подальші справи на основі майбутніх плівок (!), не маючи на увазі їх справжність. (Хоча це не значить, що вони дійсно справжні, він бреше як дише). Тим більш, що справа, наскільки я розумію, досі не закрита.
Тільки не треба мені доводити, що він цього не казав, а значить ні до чого не причетний, як Гриценко до продажів.

Взагалі це краще вам розкаже будь-який адвокат, суддя, або слідчий, або юрист (якщо цей юрист, звісно, не в Кривому Розі навчався у папи Саші). Знайдіть собі такого знайомого і він вам багато чого розтлумачить, і не тільки по плівках.

А взагалі, я якось не розумію, що ви від мене хочете? Порошенко зараз президент? Ні. Я повинен вам щось постійно розтлумачувати? Ні. Я несу відповідальність за дії нинішньої влади? Ні.Я вам щось винен? Ні. Може, це мій вибір привів до великої війни? Ні. Може, я не захищаю свою країну? Захищаю. Більш того, брав в цьому участь набагато раніше за вас. То чого ви до мене причепилися? Мені нічого соромитись за свої дії, або слова, або погляди. Якщо ви не згодні з цим — це ваші проблеми. Час покаже. Якщо ви хочете мене до чогось примусити (прийде СБУ, зомбовані, загроза державі), то раджу почитати Умберто Еко (заодно, можливо, відчуєте різницю між помийками на кшталт megerini й чимось вартим уваги) і конституцію. Врешті-решт, на моїй совісті нема жодного загубленого життя українця, на відміну від вас із сотнями тисяч. Завдяки вашому вибору. Ви з цим звичайно не згодні, але час покаже. Якщо я помиляюся, я вибачусь перед вами.
На цьому кланяюсь, набридло. Спілкуйтесь з сеймом, це ваш рівень.
Заскріншотив. Ватніки звинувачують що я винен у війні. Трампісти звинувачують мене що я винен у війні. І порохоботи такі ж самі. І я ще не повинен переживати що над Україною зависла загроза порохоботства?
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.09.2023, 22:26   #2267
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,855
Сказал(а) спасибо: 1,648
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 653
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Може, я не захищаю свою країну? Захищаю.
Каким образом?
seim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.09.2023, 02:52   #2268
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Вперше вирішив не перетоплювати чорну суш, а зрізати її ножем по максимуму. Хто що дкмає і чи пробува таке робити?7
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.09.2023, 09:57   #2269
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,855
Сказал(а) спасибо: 1,648
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 653
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Вперше вирішив не перетоплювати чорну суш, а зрізати її ножем по максимуму. Хто що дкмає і чи пробува таке робити?7
С какой целью? Работы и возни будет больше, а качество будущих сотов будет нестабильным или вообще неприемлемым. Я пробовал не срезать а срывать ячейки до самой вощины. Для ловушки не было коричневой суши а только черная в которой уже не желательно дальше выводить расплод. Верхнюю треть оставлял для привлечения пчел, а нижние две трети обрывал. Одна сторона нормально срывалась пока на обратной стороне были ячейки. Вторая сторона в некоторых местах рвалась. Для роя это не критично. В обычную семью такое ставить смысла нет. Если срезать то на дне ячейки останутся коконы. Края ячеек очевидно будут деформированы. Пчелы будут сгрызать все и строить как им захочется. Думаю будет много трутовых. В самодельной вощине если бортики ячейки недостаточно продавлены пчелы строят трутневые ячейки. Смысла я не вижу никакого в этом занятии. Поэтому я не слышал чтобы кто-то таким занимался целенаправленно.
seim вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 21.09.2023, 14:00   #2270
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
С какой целью? Работы и возни будет больше, а качество будущих сотов будет нестабильным или вообще неприемлемым. Я пробовал не срезать а срывать ячейки до самой вощины. Для ловушки не было коричневой суши а только черная в которой уже не желательно дальше выводить расплод. Верхнюю треть оставлял для привлечения пчел, а нижние две трети обрывал. Одна сторона нормально срывалась пока на обратной стороне были ячейки. Вторая сторона в некоторых местах рвалась. Для роя это не критично. В обычную семью такое ставить смысла нет. Если срезать то на дне ячейки останутся коконы. Края ячеек очевидно будут деформированы. Пчелы будут сгрызать все и строить как им захочется. Думаю будет много трутовых. В самодельной вощине если бортики ячейки недостаточно продавлены пчелы строят трутневые ячейки. Смысла я не вижу никакого в этом занятии. Поэтому я не слышал чтобы кто-то таким занимался целенаправленно.
В мене немає кому займатись вічним навощуванням вощини та вічною перетопкою рамок. Зрізати планую не під нуль. А від бруска до бручка гарячим ножем.
Так сталося що останні два сезони на обрізці рамок були підлітки, друззі мого сина. Вони все ковиряли вилочкою. Бо їм так чомусь легше. Ножем майже ніхто не різав.
І зараз доволі багато темнокоричневих рамок. Як буду наступного разу у відпустці, планую всю суш позрізати. Вощину нову є куди ціпляти. Рамки є. Але вирішив спробувати більше не топити суш якщо її вдалося зберегти від молі. До речі я також спостерігав не один раз як бджоли вигризають чорні ячейки під нуль.
Інколи навіть не лінь, обмеженість часу робить дива. Може як все пройде гладко, то більше не буду массово перетоплювати рамки
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Пчеловодство Ирландии Alekzander Пчеловодство в мире 2 15.03.2023 21:07
Пчеловодство Аргентины Alekzander Пчеловодство в мире 25 18.01.2022 19:43
Пчеловодство в Израиле vodolej Пчеловодство в мире 6 27.02.2020 19:22
Пчеловодство Германии Alekzander Пчеловодство в мире 16 29.11.2016 21:13
Пчеловодство Китая Alekzander Пчеловодство в мире 15 15.04.2015 16:01


Текущее время: 13:07. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ