Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Практическое пчеловождение > Кочевое пчеловодство

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 30.10.2016, 22:03   #231
Andruhan
Бывалый
 
Аватар для Andruhan
 
Регистрация: 24.07.2013
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежаки 16-рам. с магазинами, "рогатые"
Адрес: Украина, Днепропетровская обл.
Возраст: 55
Сообщений: 15,520
Сказал(а) спасибо: 12,858
Поблагодарили 16,972 раз(а) в 3,483 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 24
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 2605
Andruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от trugbild Посмотреть сообщение
В "свободное от павильонов время" грузовик мог бы быть использован по назначению - для перевозки грузов (за это платят деньги), в том числе не стоять мертвым грузом в зимнее время.
Для этого, как-раз, подойдёт эвакуатор!
Andruhan вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
trugbild (30.10.2016), Виталий 84 (30.10.2016)
Старый 01.10.2017, 08:30   #232
Nazar
Активный участник
 
Регистрация: 27.08.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 35
Ульи: лежаки, корпусні дадани, рогаті
Адрес: Україна, Тернопільська обл.
Возраст: 36
Сообщений: 70
Сказал(а) спасибо: 27
Поблагодарили 111 раз(а) в 21 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 120
Nazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Щоб тема ожила похвалюсь сюди своєю покупкою. Нещодавно купив павільйона на 30 сімей. Вулики лежаки на холодне занесення у два яруси, рамка дадан. В павільйоні є тамбур де обладнане місце для відкачування меду, а також де зберігаються інструменти. Після покупки виникло бажання зробити ще пару клонів павільйона. Фоток багато немаю тож кидаю які є.
Изображения
Тип файла: jpg IMG_20171001_082921_311.jpg (89.3 Кб, 150 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20171001_082956_632.jpg (26.3 Кб, 124 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20171001_082936_846.jpg (59.2 Кб, 130 просмотров)
Nazar вне форума   Ответить с цитированием
18 пользователя(ей) сказали cпасибо:
.Паша. (01.10.2017), Andruhan (01.10.2017), Bee_Keeper (01.10.2017), phosgore (01.10.2017), rpm (01.10.2017), RVAnat (01.10.2017), serhio70 (01.10.2017), Urik (01.10.2017), zelya343 (01.10.2017), АНД (01.10.2017), Владимир Татомир (01.10.2017), Ворон (01.10.2017), Женя Д (08.11.2017), Сергей Херсон (02.10.2017), СергейВладимирович (01.10.2017), серж55 (01.10.2017), Юрий Вл. (01.10.2017), Яло (01.10.2017)
Старый 01.10.2017, 10:41   #233
Andruhan
Бывалый
 
Аватар для Andruhan
 
Регистрация: 24.07.2013
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 50+
Ульи: лежаки 16-рам. с магазинами, "рогатые"
Адрес: Украина, Днепропетровская обл.
Возраст: 55
Сообщений: 15,520
Сказал(а) спасибо: 12,858
Поблагодарили 16,972 раз(а) в 3,483 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 24
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 2605
Andruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутациюAndruhan имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Nazar Посмотреть сообщение
Після покупки виникло бажання зробити ще пару клонів павільйона.
Не спішіть, попробуйте в ньому робить, якщо сподобається - то можна, мені двохярусний не пішов, зрізав!
Andruhan вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ivas (02.10.2017), бігунець (01.10.2017)
Старый 01.10.2017, 12:00   #234
Nazar
Активный участник
 
Регистрация: 27.08.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 35
Ульи: лежаки, корпусні дадани, рогаті
Адрес: Україна, Тернопільська обл.
Возраст: 36
Сообщений: 70
Сказал(а) спасибо: 27
Поблагодарили 111 раз(а) в 21 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 120
Nazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Другий павільйон мені не скоро світить, для початку потрібно цей освоїти. До покупки я переглянув декілька варіантів павільйонів, також працював в схожому павільйоні у товариша. Тому можу сказати, що зручність обслуговування залежить від висоти рощмішення верхнього ряду вуликів. У друга верхній ярус нижче побудований і мені було незручно працювати з нижними
ярусом оскільки мішав верхній, з другим ярусом проблем не було. Думаю, що проблеми з павільйонами такого типу виникають через те що проектуються людьми які не працювали до того в таких павільйонах і відповідно не можуть врахувати всі моменти. Так наприклад було з павільйоном мого товариша.
Через це я вже схилявся до варіантів із вуликами в один ярус на теплий занос. Коли купляв я спеціально пробував як почуватимусь при роботі із нижнім та верхніми ярусами. Мені по розмірам підійшов ідеально. Пасічник в якого купував все життя бджолами займався, тай сімей по нашим міркам мав багато десь біля пітори сотні, тож продумував конструкцію до дрібниць.
Nazar вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Andruhan (02.10.2017)
Старый 01.10.2017, 12:13   #235
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 818
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Немолодий Посмотреть сообщение
Мой павильон. Нижний ярус-двухкорпусные улья на украинскую рамку. по 10 рам в корпусе. В нижнем ярусе 38 семей. Верхний ярус-украинский лежак на 26 рамок. Улей делится перегородкой на две части (по 13 рамок). Поверх рамок разделительная решётка и ставится общий магазин на 26 полурамок. Для осмотра гнезда в верхнем ярусе открывается окно и магазин (на петлях) вываливается сквозь окно наружу (под углом 90 градусов). В верхнем ярусе 14 (или 28) семей. Фото по ссылке [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Цитата:
Сообщение от Немолодий Посмотреть сообщение
Он же, полностью заселён. Состоянием на сентябрь 2014

Поскільки почав щось глючити мій попереково-крижовий відділ хребта, на днях реалізував свій давній проект-механізувати зняття та переміщення в межах павільону важких 10-ти рамкових корпусів. Одним словом змонтував всередині павільону щось подібне до козлового крану. Відмінність лише в тому, що поперечна балка рухається вздовж проходу на верхніх направляючих кутниках 25Х25 мм. Корпуси підіймаються з допомогою ричажного механізму і фіксуюсться в піднятому положенні защіпкою. Захват корпуса проходить автоматично при піднятті корпуса. Пристрій дозволяє легко і просто (на підшипниках) переміщувати корпус з повномедними рамками знизу-вгору (піднімати чи опускати), упоперек проходу а також вздовж усього проходу (від початку до кінця павільону). Планую використати його і при відборі меду для переміщення відібраних рамок в медово-відкачувальний модуль, що стикується з павільоном.
Бюджет: 900 грн (матеріал металобази, електроди, відрізний диск для болгарки) + деякі елементи із своїх запасів. Проектував, різав, варив та зичищав шви сам. Буде комусь цікаво - скину фото (механізм ще слід пофарбувати).
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (02.10.2017), Bee_Keeper (01.10.2017), rpm (01.10.2017), RVAnat (01.10.2017), serhio70 (01.10.2017), Urik (01.10.2017), АНД (01.10.2017), ЕССИ1 (02.10.2017), Сергей Херсон (02.10.2017)
Старый 01.10.2017, 12:51   #236
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 432
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Немолодий Посмотреть сообщение
Поскільки почав щось глючити мій попереково-крижовий відділ хребта, на днях реалізував свій давній проект-механізувати зняття та переміщення в межах павільону важких 10-ти рамкових корпусів. Одним словом змонтував всередині павільону щось подібне до козлового крану. Відмінність лише в тому, що поперечна балка рухається вздовж проходу на верхніх направляючих кутниках 25Х25 мм. Корпуси підіймаються з допомогою ричажного механізму і фіксуюсться в піднятому положенні защіпкою. Захват корпуса проходить автоматично при піднятті корпуса. Пристрій дозволяє легко і просто (на підшипниках) переміщувати корпус з повномедними рамками знизу-вгору (піднімати чи опускати), упоперек проходу а також вздовж усього проходу (від початку до кінця павільону). Планую використати його і при відборі меду для переміщення відібраних рамок в медово-відкачувальний модуль, що стикується з павільоном.
Бюджет: 900 грн (матеріал металобази, електроди, відрізний диск для болгарки) + деякі елементи із своїх запасів. Проектував, різав, варив та зичищав шви сам. Буде комусь цікаво - скину фото (механізм ще слід пофарбувати).
Цікавить конструкція. Сам думаю про павільйони, а без підйомника в тісному просторі у будь-кого проблеми з спиною будуть , .
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2017, 14:25   #237
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,237
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,422 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Nazar Посмотреть сообщение
Другий павільйон мені не скоро світить, для початку потрібно цей освоїти. До покупки я переглянув декілька варіантів павільйонів, також працював в схожому павільйоні у товариша. Тому можу сказати, що зручність обслуговування залежить від висоти рощмішення верхнього ряду вуликів. У друга верхній ярус нижче побудований і мені було незручно працювати з нижними
ярусом оскільки мішав верхній, з другим ярусом проблем не було. Думаю, що проблеми з павільйонами такого типу виникають через те що проектуються людьми які не працювали до того в таких павільйонах і відповідно не можуть врахувати всі моменти. Так наприклад було з павільйоном мого товариша.
Через це я вже схилявся до варіантів із вуликами в один ярус на теплий занос. Коли купляв я спеціально пробував як почуватимусь при роботі із нижнім та верхніми ярусами. Мені по розмірам підійшов ідеально. Пасічник в якого купував все життя бджолами займався, тай сімей по нашим міркам мав багато десь біля пітори сотні, тож продумував конструкцію до дрібниць.
Мені не сподобалось що перший поверх стоїть на підлозі,і обслуговуючи його треба стояти "раком",мій хребет відмовиться працювати після трьох вуликів,я в себе зробив щоб стояти нормально,+маю місце для зберігання надставок,правда він одноярусний.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (02.10.2017), Ivas (02.10.2017)
Старый 01.10.2017, 15:14   #238
Владимир Татомир
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 30+
Ульи: корпуснi на 10-12 рамок
Адрес: Україна Кропивницка Олександрия
Возраст: 57
Сообщений: 26,961
Сказал(а) спасибо: 19,335
Поблагодарили 29,027 раз(а) в 5,859 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 124 раз(а) в 119 сообщениях
Файловый архив: 347
Закачек: 0
Вес репутации: 4377
Владимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутациюВладимир Татомир имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Nazar Посмотреть сообщение
похвалюсь сюди своєю покупкою.
Апидомик на колесах
Владимир Татомир вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Ivas (02.10.2017)
Старый 01.10.2017, 19:28   #239
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 818
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
Цікавить конструкція.
Зроблено по такому принципу. але в значно простішому варіанті.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2017, 20:32   #240
Nazar
Активный участник
 
Регистрация: 27.08.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 35
Ульи: лежаки, корпусні дадани, рогаті
Адрес: Україна, Тернопільська обл.
Возраст: 36
Сообщений: 70
Сказал(а) спасибо: 27
Поблагодарили 111 раз(а) в 21 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 120
Nazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Мені не сподобалось що перший поверх стоїть на підлозі,і обслуговуючи його треба стояти "раком",мій хребет відмовиться працювати після трьох вуликів,я в себе зробив щоб стояти нормально,+маю місце для зберігання надставок,правда він одноярусний.
В принципі можна не стояти, для обслуговування верхнього ярусу є підставка невелика типу лавки, сидячи на якій дуже зручно дивитись до нижніх вуликів нікуди не нахиляючись. Дядько в якого купував казав що дивився лише сидячи, я сам пробував дійсно зручно, не потрібно тягнутись за рамками. Цього року я працював із павільйоном такого типу тому маю з чим порівнювати.Я не спорю, павільйон не для великих промислових пасік але і в мене не промпасіка. Зате комфорт в роботі з павільйоном особисто для мене перевершує всі недоліки такого способу утримання бджіл.
Nazar вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 08:29. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ